alt

مراکز خرید کلگری

معرفی بهترین مراکز خرید کلگری

مجموعه ای از مال ها و مراکز عالی خرید در شهر کلگری وجود دارد. به دنبال هر چیزی که هستید، به راحتی می توانید در این مراکز پیدا کنید و موجب خرسندی شما می شود. در این مراکز خرید همه افراد خانواده شما با هر نوع سلیقه ای می توانند از خرید و تفریح در فروشگاه های زنجیره ای لوکس با سینما های بزرگ و بازار های روزانه و رستوران ها با غذا های خوشمزه لذت ببرند. بهترین کفش های پیاده روی تان را بپوشید و خودتان را برای خرید و گردش در بهترین مراکز خرید شهر کلگری آماده نمایید. 
در شهر کلگری، تعداد زیادی مناطق خرید بسیار جذاب و جالب با بوتیک ها، فروشگاه های عجیب و غریب، گالری های مد و فشن شیک و گنجینه های پنهان فراوان می توانید پیدا کنید. از بهترین مناطق خرید کلگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بهترین منطقه خرید، مرکز شهر کلگری با تعدادی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید به همراه سه هزار کسب و کار فردی در 120 بلوک است. منطقه بعدی خیابان چهارم در Mission است که به اتاق نشیمن جامعه شناخته می شود و دارای فروشگاه های دکوراسیون خانه و فروشگاه های مد روز است. منطقه دیگر، منطقه Inglewood است که یک جامعه تاریخی با بوتیک های محلی، فروشگاه های طراحی و عتیقه است. خیابان International، یک قطعه وسیع بومی است که در خیابان هفدهم SE بین خیابان بیست و ششم و شصت و یکم با فروشگاه های غذای محلی و همین طور کالا ها و خدمات دیگر خرده فروشی قرار گرفته است. اگر به دنبال خیابانی پر از کافه و رستوران و فروشگاه می گردید بهتر است به خیابان زیبای جامعه سانی ساید در کنزینگتون مراجعه کنید. اگر قصد خرید در منطقه جنوب غربی کلگری را دارید بهتر است به منطقه مردالوپ (Marda Loop) با بیش از 130 شرکت و خدمات بروید. برای خرید لباس های مد روز در شهر کلگری بهتر است به خیابان هفدهم بروید و اگر به دنبال فروشگاه های لوکس با قیمت های بالا می گردید به تقاطع ویکتوریا در جنوب قلب مرکز شهر بین خیابان ششم و دوم جنوب شرقی و خیابان های دهم و هفدهم مراجعه کنید.

1.    مرکز خرید بانکرز هال

در مرکز خرید بانکرز هال با وجود فروشگاه های شیک، گزینه های متنوع غذا خوری و طیف وسیعی از خدمات می توانید تجربه خرید عالی داشته باشید. همچنین می توانید در بازار سانتررا، غذا های باربکیو خیابان بوربون یا ایرلز بانکرز هال رو میل کنید یا این که لیستی از کار های روزمره تان که قصد انجامش را دارید تهیه کنید زیرا به راحتی می توانید سالن های آرایشگاه های مورد علاقه تان یا حتی محلی برای تمیز کردن و برق انداختن کفش هایتان در این مرکز خرید پیدا کنید. بانکرز هال در خیابان تاریخی استفان واقع شده که درست در جلوی درب ورودی آن مجسمه ارزشمند Galleria Trees قرار گرفته است. 
شما همین طور می توانید از طریق ایستگاه3rd Street SW  خط ترانزیت سی مترو به راحتی به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید. این مرکز خرید دارای پارکینگ زیر زمینی ایمن است که ورودی آن در خیابان نهم SW قرار گرفته است.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 تا 18 و شنبه ها از ساعت 10 تا 17 می باشد. این مرکز خرید یک شنبه ها  و ایام تعطیل باز نمی باشد.
آدرس: 315 – 8th Avenue S.W., Calgary
سایت: http://bankershall.ca/directory/

مرکز خرید بانکرز هال

 

2.    مرکز خرید سی اف چینوک سنتر (CF Chinook Centre)

این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید شهر کلگری که مقصدی عالی برای خرید و تفریح با بیش از 250 فروشگاه است. فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند هادسون بی، نوردستروم و Saks Fifth Avenue و همچنین سرگرمی های متنوع مانند سینمای Scotiabank Cineplex و محوطه بولینگ 5 پینی Chinook Bowladrome در این مرکز خرید وجود دارد که به راحتی می توانید تمام روز را در این مرکز خرید به خرید و تفریح سپری کنید. اگر هم به دنبال یک پیتزای خوشمزه می گردید حتما به پیتزا فروشی Double Zero Pizza سر بزنید. هر گونه سؤالی درباره این مکان یا قصد خرید هدیه، لباس و ... دارید به شماره 9022-910-403 پیامک بدهید و سؤالتان را بپرسید.
شما می توانید از طریق ایستگاه چینوک خط ترانزیت سی مترو با پیاده روی سر پوشیده اش به طور مستقیم به مرکز خرید چینوک که در Macleod Trail قرار دارد، مراجعه نمایید. این مرکز خرید دارای پارکینگ همکف و زیرزمینی است که از طریق خیابان های مکلئود تریل، گلنمور تریل، خیابان پنجم و بلوار پنجاه و هشتم قابل دسترسی است. امکان استفاده از ولت پارکینگ در آخر هفته ها و Saks Fifth Avenue از پنج شنبه تا یک شنبه وجود دارد.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا شنبه از ساعت 9:30 تا 21 و یک شنبه ها از ساعت 11 تا 19 می باشد.
آدرس: 6455 Macleod Trail SW Calgary
سایت: https://www.cfshops.com/chinook-centre/stores.html

3.    مرکز خرید سی اف مارکت مال

مرکز خرید سی اف مارکت مال، مرکز خریدی هست که برای تمام اعضای خانواده شما مناسب است و فروشگاه های موجود در آن متناسب با هر نوع سلیقه و سنی است که هر چیزی را به راحتی می توانید در آن پیدا کنید. اگر به دنبال کالاهای کلاسیک کانادایی هستید آن را می توانید در هادسون بی یا Saks Fifth Avenue Off Fifth پیدا کنید. بچه ها دوست دارند که به گردش در فروشگاه دیزنی بپردازند و یا در زمین بازی 1800 فوت مربع به شیطنت بپردازند، البته این زمین بازی دارای مکانی با صندلی های راحت برای والدین نیز است تا در آن با خیال راحت استراحت کنند.
شما می توانید به این مرکز خرید از طریق ایستگاه دانشگاه کلگری در خط ترانزیت سی مترو و یا اتوبوس مسیر شماره 8 دسترسی پیدا کنید. همچنین مرکز خرید سی اف مارکت دارای پارکینگ همکف و زیر زمینی رایگان است که از طریق خیابان سی و دوم در دسترس است.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 تا 21، شنبه های از 9:30 تا 20 و یکشنبه ها از ساعت 11 تا 18 می باشد.
آدرس: 3625 Shaganappi Trail NW Calgary 
سایت: https://www.cfshops.com/market-mall/stores.html

مرکز خرید سی اف مارکت مال

 

4.    مرکز خرید دِ کُر (The CORE)

مرکز خرید دِ کُر تنها مرکز خرید موجود در مرکز شهر کلگری است. فروشگاه های معروف زنجیره ای لوکس مانند هری روسن و هولت رنفرو همراه با فروشگاه زنجیره ای کانادایی سیمونز، انتخابی شیک و عالی برای یک خرید لوکس است. اگر از خرید و شلوغی فروشگاه های موجود در مرکز خرید دِ کُر خسته شده اید و به دنبال مکانی برای استراحت و آرامش می گردید، می توانید به باغ های دوونیان با یک هکتار باغ گیاه شناسی که شامل دیوار هایی پر از گل و گیاه، فواره ها، ماهی ها به همراه زمین بازی برای خریداران کوچک است تا از آن ها بالا بروند و شیطنت کنند در طبقه چهارم این مرکز خرید مراجعه نمایید.
شما می توانید به مرکز خرید دِ کُر از طریق هر دو ایستگاه های 3rd Street West و 4th Street West Calgary خط ترانزیت سی مترو دسترسی داشته باشید. این مرکز خرید دارای پارکینگ زیر زمینی ایمن رایگان در آخر هفته ها و از ساعت 3 بعد از ظهر در ایام کاری است. اگر به دنبال پارکینگ کاملا رایگان می گردید آن را در خیابان سوم SW بین خیابان هفتم و هشتم SW پیدا خواهید کرد. در این پارکینگ، فضایی برای 4200 ماشین وجود دارد. 
ساعات بازدید: از دوشنبه تا چهارشنبه و شنبه ها از ساعت 10 تا 18، یکشنبه ها از ساعت 12 تا 17 و پنج شنبه و جمعه ها از ساعت 10 تا 20 می باشد.
آدرس: 324 8 Ave SW, Calgary
سایت: https://www.coreshopping.ca/stores

مرکز خرید دِ کُر (The CORE)

 

5.    مرکز خرید کراس آیرون مایلز (CrossIron Mills)

اگر شما به دنبال حراجی ها و قیمت های تخفیف دار برند های بزرگ هستید، مناسب ترین مکان برای شما مرکز خرید کراس آیرون مایلز است که با بیش از 100 اوتلت و بیش از 200 فروشگاه میزبان شما خواهد بود و در هیچ جای دیگری از شهر مانند آن را پیدا نخواهید کرد. در این مرکز خرید همه چیز از جمله خرده فروشان سطح بالا و لوکس مانند Saks Fifth Avenue Off Fifth تا فروشگاه های Bass Pro را می توانید پیدا کنید. فروشگاه های پرو باس با وجود عتیقه فروشی ها، آثار هنری، ماهی های خشک شده بزرگ، حیات وحش و آثار هنری دیواری به وسعت صد و پنجاه هزار فوت مربع از سرگرمی های ماجراجویانه، تجربه خرید واقعاً منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد. اگر قصد بازدید از شهر کلگری را دارید، این مرکز خرید دفترچه های تخفیف داری به مهمانان شهر و گردشگران ارائه می دهد که نحوه دسترسی به اینترنت، رزرو پرواز یا پرینت رزرو هتل و پرواز یا خرید بلیط Parks Canada Discovery Pass قبل از رفتن به کوهستان ها و خیلی موارد دیگر ذکر شده است. 
از شمال مرکز شهر کلگری تا این مرکز خرید تنها 20 دقیقه زمان می برد و این مرکز خرید در 5 کیلومتری شمال فرودگاه بین المللی کلگری (YYC) قرار گرفته است. پارکینگ وسیعی در مکان های مختلف در نزدیکی این مرکز خرید وجود دارد. این مرکز خرید از ماه نوامبر تا ژانویه شاتل خرید شگفت انگیز به نقاط مختلف شهر را در اختیار خریداران قرار می دهد تا بتوانند به راحتی و بدون نگرانی به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنند.  
ساعات بازدید: همه روزه از دوشنبه تا شنبه از ساعت 10 تا 21 و یک شنبه ها از ساعت 11 تا 18 می باشد.
آدرس: 261055 CrossIron Blvd Rocky View, No 44, Alberta
سایت: https://www.crossironmills.com/en/stores/

مرکز خرید کراس آیرون مایلز (CrossIron Mills)

 

6.    مرکز خرید اوکلر مارکت (Eau Claire)

اوکلر مارکت، مرکز خریدی است که در کنار رودخانه Bow واقع شده است. این مرکز خرید اغلب میزبان برگزاری فستیوال ها و رویداد های سالانه و محل مجموعه ای منحصر به فرد از بوتیک ها، فروشگاه ها و رستوران های خاص است. در اوکلر مارکت می توانید در سینمای Cineplex Odeon به تماشای فیلم بپردازید یا اجازه دهید بچه هایتان در زمین بازی سرپوشیده این مرکز خرید بالا و پایین بپرند و یا در امتداد مسیر رودخانه Bow و داخل پارک پرنس آیلند پیاده روی کنید.
شما می توانید با کمی پیاده روی در ایستگاه 3rd Street SW Calgary خط ترانزیت سی مترو به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید. پارکینگ در این مرکز خرید در چند طبقه و در قسمت جنوبی آن موجود است، توجه کنید که پارکینگ آن رایگان نیستند و هزینه شامل آن می شود.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 18 و در یک شنبه ها و ایام تعطیل از 12 تا 16 می باشد.
آدرس: 200 Barclay Parade SW #202, Calgary
سایت: http://www.eauclairemarket.com/

7.    مارلبورو مال (Marlborough)

مارلبورو مال، مرکز خریدی که در داخل آن یک کمی از هر چیزی را می توانید پیدا کنید و تمرکز آن بر روی مردم و جامعه است. دارای بیش از 150 فروشگاه از جمله سوپر مارکت مرکزی والمارت است که به راحتی می توانید به اهمیت مارلبورو مال در جامعه با بیش از 40 سال سابقه آن پی ببرید. مارلبورو مال دارای یک برنامه پیاده روی رایگان است که می توانید با مردم محلی در این سالن سرپوشیده همراه شوید و قدم برنید و از این پیاده روی سالم لذت ببرید، این برنامه در همه ایام هفته از ساعت 8 تا 10 صبح برگزار می شود. برای شرکت در این برنامه می توانید به میز اطلاعات مال در ورودی پنجم مراجعه نمایید.
شما می توانید از طریق ایستگاه مارلبورو کلگری خط سی مترو به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 20، در روز های پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 تا 21، شنبه ها از ساعت 10 تا 19 و یک شنبه ها از ساعت 12 تا 17 می باشد.
آدرس: Suite 310, 433 Marlborough Way N.E., Calgary
سایت: https://www.marlboroughmall.com/stores

مارلبورو مال (Marlborough)

 

8.    Southcentre مال یا مرکز خرید جنوبی مرکز شهر

مرکز خرید جنوبی مرکز شهر، مقصدی عالی برای خرید و تفریح خانواده ها در کلگری است. محل فروشگاه محبوب مبلمان و لوازم منزل Restoration Hardware و اولین محل Sporting Life در کانادای غربی است. شما می توانید در طول خرید از نوشیدنی های محلی موجود در این فروشگاه لذت ببرید. اگر به دنبال پیشنهاد و توصیه درباره سبک و استایل خاصی می گردید می توانید میزبان گروه آکادمی استایل این مرکز خرید باشید که برای شما امکان ثبت نام در یک جلسه نود دقیقه ای را  فراهم می آورد تا بتوانید به سبک استایل شخصیتتان پی ببرید.
دسترسی به این مکان از طریق ایستگاه اندرسون کلگری خط ترانزیت سی مترو با یک مسیر پیاده روی مناسب به سمت مسیر مکلود امکان پذیر است. پارکینگ در اطراف محوطه این مرکز خرید وجود دارد و می توانید از پارکینگ شبانه روزی R .V نیز استفاده نمایید.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 تا 21، شنبه ها از ساعت 9:30 تا 20 و یک شنبه ها از ساعت 11 تا 18 می باشد.
آدرس: 100 Anderson Road SE, Calgary
سایت: https://www.southcentremall.com/#directory

Southcentre مال یا مرکز خرید جنوبی مرکز شهر

 

9.    سانریج مال (Sunridge)

سانریج مال، مرکز خرید خوبی است که به راحتی از طریق خط ترانزیت سی متروی کلگری قابل دسترسی است. فروشگاه هایی مانند هادسون بی، شاپر دراگ مارت، الد نیوی (Old Navy)، اسپورت چک (Sport Chek) در دو طبقه این مرکز خرید قرار گرفته اند که خرید را برای شما راحت می کند. شما می توانید در طول خرید و بازدیدتان از وای فای رایگان این مرکز خرید استفاده نمایید.
دسترسی به این مرکز خرید از طریق ایستگاه راندل خط ترانزیت سی مترو امکان پذیر است. پارکینگ در محوطه اطراف این مال وجود دارد.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 20، پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت 10 تا 21، شنبه ها از ساعت 10 تا 19 و یک شنبه ها و ایام تعطیل از ساعت 11 تا 17 می باشد.
آدرس: 2525 36 St NE, Calgary
سایت: https://sunridgeshopping.com/stores

10.    مرکز خرید وستبروک مال (Westbrook)

وستبروک مال، مرکز خرید یک طبقه ای و مکانی عالی برای انجام امور یا خرید سوغاتی و هدیه در لحظات آخر بازدیدتان از کلگری است. فروشگاه هایی مانند والمارت، اسپورت چک و میوه فروشی سِیف وِی (Safeway) در این مرکز خرید وجود دارد که خرید روزمره شما را آسان می کند و تمام موارد قید شده در لیست خریدتان را می توانید به راحتی در این مکان پیدا کنید.
دسترسی به این مرکز خرید از طریق ایستگاه وستبروک خط ترانزیت سی مترو امکان پذیر است. پارکینگ در اطراف این مرکز خرید موجود است. قبل یا بعد از خریدتان می توانید به کتابخانه خانوادگی نیکولز در همان نزدیکی مراجعه نمایید.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 تا 20، شنبه ها از ساعت 10 تا 18 و یک شنبه ها از ساعت 12 تا 17 می باشد.
آدرس: 1200 37 St SW, Calgary
سایت: https://www.westbrookmall.com/stores

مرکز خرید وستبروک مال (Westbrook)

 

11.    بازار کشاورزان کلگری (Farmers’ Market)

یکی از محبوب ترین بازار های شهر کلگری، بازار کشاورزان کلگری است که در تمام طول سال باز است و به ارائه گوشت، غذا های دریایی، محصولات لبنی، محصولات مزرعه، غذا های آماده و صنایع دستی و موارد منحصر به فرد می پردازد.
آدرس: 51077 Avenue SE. Calgary

12.    بازار تقاطع یا کراسرودز (Crossroads)

بازار کراسرودز، بزرگترین بازار سرپوشیده و روباز کلگری در طول سال است که در ساختمانی تاریخی و منحصر به فرد مربوط به دهه 1920 در رامسی (Ramsay) قرار گرفته است.

13.    بازار کشاورزان Bearspaw Lions

بازار کشاورزان  Bearspaw Lions در غرب شهر کلگری در مسیر کروچایلد (Crowchild) قرار گرفته است. بازار کشاورزان هر یک شنبه از ژوئن تا اکتبر برگزار می شود. 

14.    بازار کشاورزان میلارویل (Millarville)

بازار کشاورزان میلارویل، بزرگترین بازار تابستانی روباز آلبرتای جنوبی است که بیش از 170 فروشنده در آن مشغول هستند. این بازار را می توانید در جنوب شهر کلگری در میلارویل پیدا کنید. 
 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392