alt

مراکز خرید براندون

معرفی مراکز خرید براندون

شهر براندون، شهری کوچک با فرهنگی غنی با کسب و کار های محلی کوچک و متنوع، کافی شاپ ها، گالری های هنری باورنکردنی و فستیوال های موسیقی زنده است که همین موضوع، خرید در این شهر را به تجربه فراموش نشدنی تبدیل کرده است. پس اگر تمایل دارید که مانند مردمان محلی براندون در شهر خرید کنید و نقاط خوب آن را بدانید بهتر است که خواندن این مقاله را از دست ندهید زیرا در این مقاله به معرفی بهترین مراکز خرید براندون پرداخته شده است. 

1.    براندون شاپرز مال (Brandon Shopper's)

مرکز خرید براندون شاپرز در تقاطع خیابان هجدهم و ریچموند واقع شده و توسط دو برند معروف زلرز (Zellers) و سیف وی (Safeway) اداره و به عنوان مرکز خرید اصلی شهر براندون محسوب می شود. این مرکز خرید در سال 1975 توسط براملا از تریزک خریداری شد و در سال 1981 قسمت مرکزی آن را گسترش دادند و 30 مغازه به آن اضافه گردید. در سال 1992 این مرکز خرید توسط املاک دوان خریداری شد که همین امر موجب یک بازسازی وسیع در آن شد و در سال 1993 این بازسازی به اتمام رسید. در سال 1998 یک سینمای 4 بعدی به این مرکز خرید اضافه گردید. در سال 1999 این مرکز خرید توسط املاک مورگوراد خریداری شد. این صاحبان جدید پروژه گسترش وسیع مرکز خرید را با اضافه کردن 70 هزار فوت مربع به آن شروع کردند و در نهایت 90 فروشگاه جدید به این مرکز خرید اضافه شد. در این مرکز خرید بیش از 82 فروشگاه وجود دارد که خرید را برای هر نوع سلیقه ای آسان کرده است. از فروشگاه های معروف آن می توان به فوت لاکر، آردن، بنتلی، کلئو، هالمارک، لاسنزا، لاوین رز و ... اشاره کرد. اگر هنگام خرید احساس گرسنگی کردید حتما از فود کورت مرکز خرید بازدید نمایید و می توانید از غذا های متنوع و خوشمزه آن از جمله سابوی، تای اکسپرس، تیم هورتون و ... لذت ببرید.
آدرس: 1570-18th Street Brandon, Manitoba
ساعات کاری: از دوشنبه تا شنبه از ساعت 9:30 تا 21 و یک شنبه ها از ساعت 11 تا 17 باز است.
محدوده قیمت: متوسط تا گران
سایت: https://shoppersmallbrandon.com/ 

براندون شاپرز مال از مراکز خرید براندون

 

2.    دِ کَرال سنتر (The Corral Centre)

مرکز خرید دِ کَرال سنتر با بیش از 43 فروشگاه معروف به عنوان دومین مرکز خرید بزرگ مانیتوبا در شهر براندون شناخته می شود. این مرکز خرید به وسعت 433 هزار فوت مربع در 40 هکتار در خیابان هجدهم کرکلدی درایو (Kirkcaldy Drive) قرار گرفته است که به عنوان اولین مرکز خرید بزرگ شهر براندون محسوب می شود. در این مرکز خرید، برند ها و فروشگاه های زنجیره ای معروف از جمله وارلمارت، سیف وی، هوم دیپوت، استار باکس و فیوچر شاپ قرار دارند. در این مرکز خرید خدمات و فروشگاه های مختلف دیگری نیز وجود دارد. مرکز خرید کرال یکی از بهترین مراکز خرید در شهر براندون است که می توانید اوقات فراغت خود را در آن سپری کنید و به تماشای انواع کالا ها، فروشگاه ها و رستوران ها بپردازید.
آدرس: 921 18th St N, Brandon, MB
ساعات کاری: همه روزه و به صورت 24 ساعته باز است.
محدوده قیمت: متوسط تا گران
سایت: https://www.shindico.com/index.php/search-properties/property/27-corral-centre-brandon 

3.    بوتیک سینمون تری (Cinnamon Tree)

بوتیک سینمون تری (درخت دارچین)، یک بوتیک محلی راحت و بزرگ مخصوص لباس بانوان در شهر براندون است که لباس های آن توسط طراحان محبوب محلی طراحی شده است و دارای ویژگی های منحصر به فرد است که مناسب هر سلیقه ای خواهد بود. در کنار لباس، بدلیجات و زیورآلات نیز وجود دارد و به فروش می رسد. پیدا کردن این بوتیک بسیار راحت است، زمانی که در خیابان دهم به سمت پائین مشغول رانندگی هستید دوچرخه سبز رنگی رو به روی این بوتیک رنگارنگ قرار دارد که به راحتی قابل تشخیص است.
آدرس: 658 A10th Street, Brandon, MB
ساعات کاری: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 تا 17:30 و شنبه ها از ساعت 10 تا 16 باز است.
محدوده قیمت: متوسط تا گران
سایت: https://cinnamontreebdn.wordpress.com/  

4.    بازار کشاورزان براندون

بازار کشاورزان براندون بازاری کوچک است که درست در قلب مرکز شهر براندون واقع شده است. در این بازار از سبزیجات تازه و مرباهای خانگی گرفته تا اشیاء قدیمی و عتیقه پیدا می شود و همچنین در آن می توانید انواع نوشیدنی ها، شیرینی ها و کلوچه های بدون شکر، پختنی های خانگی امتحان نمایید.
آدرس: 800 Rosser Ave, Brandon, MB
ساعات کاری: این بازار در فصل تابستان از نهم ماه ژوئن تا ششم اکتبر هر شنبه از ساعت 9 تا 13 در Parkade مرکز شهر و در فصل زمستان از اکتبر تا ژوئن در جمعه ها از ساعت 9:30 تا 16در داخل Town Centre (محل اصلی اجتماعات) بر پا می شود.
سایت: http://brandonfarmersmarket.com/ 
محدوده قیمت: ارزان

5.    گلوبال مارکت

گلوبال مارکت براندون، اولین بازار رو باز فصلی دائمی در مرکز شهر براندون است که در خیابان راسر قرار گرفته و در ایام تابستان در آن موسیقی زنده نیز اجرا می شود. در این بازار تولید کنندگان، عرضه کنندگان، هنرمندان، کشاورزان، فروشندگان مواد غذایی و ...، محصولات کشاورزی تازه، غذا های خانگی خوشمزه و صنایع دستی خود را برای فروش گذاشته اند. این بازار در سال 2011 شروع به کار کرده است و تا امروز یکی از بازار های محبوب شهر براندون است و مطمئنا از بازدید از این بازار ناامید نخواهید شد.
آدرس: 1215 Rosser Ave, Brandon, MB 
ساعات کاری: این بازار در ماه های ژوئن تا آگوست هر شنبه از ساعت 9 تا 13 و اولین 5 شنبه ژوئن و آگوست از ساعت 16 تا 20 باز است. 

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392