alt

رستوران های کینگستون

معرفی رستوران های شهر کینگستون

به دنبال بهترین رستوران های کینگستون هستید؟ شهر کینگستون، اولین پایتخت کانادا، اکنون یک شهر پیشرفته است که سهم بیشترین رستوران ها در سراسر کانادا را به خود اختصاص داده است. در شهر کینگستون طیف وسیعی از غذاها از اسپانیایی گرفته تا هندی و آلمانی و همچنین غذا های محلی متناسب با هر ذائقه ای وجود دارد. در این مقاله به معرفی بهترین رستوران ها با خوشمزه ترین غذا ها در شهر کینگستون پرداخته شده است :

1.    رستوران فرانسوی چز پیگی (Chez Piggy)

در یک حیاط سنگی پرگل، یکی از معروف ترین رستوران های شناخته شده شهر با منویی خلاقانه و محیطی جذاب و منحصر به فرد قرار گرفته است. رستوران چز پیگی، یکی از رستوران های محبوب و گران کینگستون است که مکانی عالی برای خانواده ها است که می توانند غذای خود را در محیطی آرام میل کنند. این رستوران در پشت میدان اسپرینگر مارکت شهر قرار گرفته است. در این رستوران غذا های تازه و با کیفیت به سبک فرانسوی سرو می شوند. غذای های اصلی برای شام شامل شتر مرغ غوطه ور در سس و گوشت ران اردک موسکووی می شود. این رستوران در آخر هفته ها مخصوصا یک شنبه ها برای صبحانه بسیار محبوب است و آخر هفته های شلوغی دارد. بهتر است برای تعطیلات آخر هفته میزتان را رزرو نمایید.
آدرس: 68 Princess Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: از دوشنبه تا پنج شنبه از 11:30 تا 21، جمعه ها و شنبه ها از 11:30 تا 22 و یک شنبه ها از 10 تا 21 می باشد.
تلفن جهت رزرو: 16135497673+
محدوده قیمت: متوسط (بین 15 تا 35 دلار)
سایت:  http://www.chezpiggy.com/ 

2.    رستوران ایتالیایی وودن هیدز (Woodenheads)

اگر هوس خوردن یک پیتزای خوشمزه کردید، وودن هیدز می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. پیتزا به روز ایتالیایی در این رستوران ، بر روی چوب در داخل تنور پخته می شود و خمیر پیترا نازک و ترد و طعمی خاص دارد. قبل از رفتن به این رستوران بهتر است که میز خود را رزرو نمایید چون این رستوران در طول روز خیلی شلوغ می شود و ممکن است که برای مدت طولانی در صف انتظار بایستید.
آدرس: 192 Ontario Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: همه روزه از یک شنبه تا شنبه از 11:30 ظهر تا 12 بامداد می باشد.
تلفن جهت رزرو: 16135491812+
محدوده قیمت: متوسط
سایت: http://www.woodenheads.com/ 

رستوران ایتالیایی وودن هیدز (Woodenheads)

 

3.    رستوران ژاپنی کیم سوشی (Kame)

شهر کینگستون خانه تعدادی از رستوران های سوشی با بیزینس خانوادگی کوچک است، با این حال بهترین رستوران ژاپنی در شهر کینگستون، رستوران کیم است. با وجود این که این رستوران دارای ورودی ساده با فضای داخلی کوچک است اما غذایی فوق العاده خوشمزه در انتظار شما است. در این رستوران، علاوه بر سوشی های زیبا و خوشمزه اش، طیف وسیعی از نودل ها، دونبوری (Donburri) و بنتو (Bento) نیز سرو می شود.
آدرس: Kame Sushi, 156 Division Street, Kingston, ON

4.    رستوران پیتزای ایتالیایی اتومیکا گورمت

در میان خیابان شلوغ مرکز شهر، رستوران اتومیکا قرار گرفته که منوی نسبتا ساده ای دارد اما پیتزا های آن به سبک کلاسیک و واقعا خوشمزه است. علاوه بر این، پاستا های عالی، سالاد ها و گوشت می تواند انتخابی عالی برای کسانی که به دنبال غذاهای معروف ایتالیایی می گردند باشد. در داخل این رستوران با دکوراسیونی مدرن و نور پردازی با رنگ های روشن تزئین شده که آن را به مکانی شاد تبدیل کرده است. صبحانه های دیر هنگام آخر هفته این رستوران به همراه دسرهای شیرین و لذیذش را از دست ندهید. 
آدرس: 71 Brock Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: از یک شنبه تا چهارشنبه از 11:30 تا 21، پنج شنبه ها از 11:30 تا 22، جمعه ها و شنبه ها از 11:30 تا 23 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط (18 دلار)
سایت: http://www.atomica.ca/ 

 رستوران پیتزای ایتالیایی اتومیکا گورمت

 

5.    رستوران هارپرز برگر

هارپرز برگر در خیابان اصلی مرکز شهر کینگستون واقع شده است. این رستوران به خاطر استفاده از مواد اولیه محلی و تازه ای که در برگر هایش استفاده می کند به خود می بالد. داخل این رستوران با دیوار هایی آجری به همراه مبلمانی به سبک بوت تزئین شده است که محیطی راحت را برای مشتریان بوجود آورده تا بتوانند در وسط هفته برای خوردن همبرگر مورد علاقه شان به این رستوران بیایند و از آن لذت ببرند.
آدرس: 93 Princess Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: همه روزه از11:30 تا 21 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط
سایت: http://www.harpersburgerbar.com/  

6.    رستوران تانگو نووو (Tango Nuevo)

رستوران تانگو نووو رستوران سنتی اسپانیایی لوکس است که به سرو غذا های کلاسیک اسپانیایی با مواد اولیه محلی کانادایی می پردازد. غذا های آن به زیبایی تزئین شده اند و بسیار خوشمزه هستند. دکوراسیون داخلی خیره کننده این رستوران با نور کم، این رستوران را به مکانی عالی برای یک شام رمانتیک یا شامی خاص تبدیل کرده است.
آدرس: 331 King Street East, Kingston, Ontario
ساعات کار: یک شنبه ها از 11:30 تا 23، دو شنبه ها تا چهار شنبه ها از 15 تا 23 و جمعه ها و شنبه ها از 11:30 ظهر تا 12 بامداد می باشد.
محدوده قیمت: گران
سایت: http://www.tangonuevo.ca/ 

رستوران تانگو نووو (Tango Nuevo)

 

7.    رستوران دریایی و باربکیوی دایان

رستوران دریایی دایان، سود زیادی از موقعیت کنار دریاچه ایش می برد و یکی از این مزایا شامل دسترسی به غذا های دریایی تازه و محلی می شود. منوی این رستوران بیانگر ترکیبی از آشپزخانه شرق دور و باخای مکزیک است و محبوب ترین غذاها در بین غذا های این رستوران، ماهی تازه کبابی شده و ceviche (نوعی غذای آمریکای جنوبی که با ماهی خام تازه سرو می شود) هستند.
آدرس: 195 Ontario Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: همه روزه از 11:30 تا 21 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط
سایت: http://www.dianneskingston.com/ 

رستوران دریایی و باربکیوی دایان

 

8.    رستوران ایتالیایی مگالوس

 اگر به دنبال غذایی خوشمزه با منویی متنوع که متناسب با هر سلیقه ای باشد می گردید، رستوران مگالوس می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. این رستوران دارای طیف وسیعی از غذاها از جمله سالاد، پاستا، پیتزا، ماهی، گوشت، سرخ کردنی و برگر است که همه این غذا ها با استفاده مواد اولیه تازه تهیه می شوند. منوی صبحانه دیرهنگام (صبحانه ای که به جای صبحانه و نهار میل می شود) در تعطیلات آخر هفته بسیار محبوب است و تعداد زیادی از شیرینی ها و نوشیدنی های خوشگوار در این منو وجود دارد.
آدرس: 226 Princess Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: شنبه ها از 9 تا 22، از یک شنبه تا پنج شنبه از 11:30 تا 22، جمعه ها از 11:30 تا 23 و شنبه ها از 9 تا 23 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط 
سایت: http://www.megalosrestaurant.com/ 

9.    رستوران Le Chien Noir

این رستوران، یک رستوران گران است که مردم محلی عاشق این رستوران کوچک با طعم غذا های پاریسی و کبکی در قلب قلمروی انگلیسی زبان کینگستون هستند. در کنار غذا ها، پوتیت (اسنک پنیری فرانسوی) نیز سرو می شود. غذا های اصلی این رستوران شامل بره، اردک و ماسل های (صدف های دو کپه ای) صید شده از پرنس ادوارد آیلند یا استیکی نرم می شود. در آخر هفته ها صبحانه دیر هنگام تا ساعت 14:30 سرو می شود و همچنین موسیقی زنده از اواسط روز یک شنبه در تراس این رستوران اجرا می شود.
آدرس: 69 Brock Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: همه روزه از 11:30 تا 21 می باشد.
محدوده قیمت: گران (برای نهار یا شام بین 18 تا 27 دلار)
سایت: http://www.lechiennoir.com/ 

10.    رستوران هندی کاری (Curry Original)

رستوران کاری، بهترین رستوران هندی در شهر کینگستون است که غذاهای لذیذی از جمله تمامی خورشت های کاری کلاسیک از مرغ کره ای گرفته تا ویندالو در آن موجود است.
آدرس: 253a Ontario Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: از سه شنبه تا شنبه از 11:30 تا 14 و از 17 تا 21 و یک شنبه ها تنها در بعد از ظهر می باشد. 
محدوده قیمت: متوسط (15 دلار)
سایت: http://www.curryoriginal.ca/ 

11.    کافی شاپ و نانوایی پان چانچو

این شیرینی پزی و کافه فوق العاده، با مواد اولیه ای معمولی و رژیمی غذا هایی خوش طعم و لذیذ درست می کند. به شما ساندویچ های محبوبش مانند اسپرینگ رول ویتنامی و تن ماهی قلقلی با دانه های سنجد، ساندویچ رول پیتا با گوشت و زیره توصیه می شود که حتما امتحان نمایید. منوی صبحانه آن در تمام طول هفته شامل تخم مرغ کاری است. در ایام تابستان، حیاط پشتی این کافه به مکانی شلوغ از مردمان کینگستون تبدیل می شود.
آدرس: 44 Princess Street, Kingston, Ontario
ساعات کاری: همه روزه از 7 صبح تا 16 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط (15 دلار)
سایت: http://www.panchancho.com/  

12.    کافی شاپ و شیرینی فروشی ولف آیلند (Wolfe Island)

این رستوران در جزیره ولف دریاچه انتاریو واقع شده که دارای موقعیتی فصلی است. شیرینی فروشی محبوب ولف آیلند دارای شعبه ای بسیار بزرگتر از این شعبه هست که در مرکز شهر کینگستون قرار گرفته است. تمامی شیرینی های این رستوران به سبک خانگی پخته شده است. همچنین این رستوران دارای محیطی دوستانه و آرام و مناسب برای خانواده ها است.
آدرس: 1213 Main Street, Wolfe Island, Ontario
ساعات کار: همه روزه از یک شنبه تا شنبه از 6 تا 18 می باشد.
محدوده قیمت: ارزان
سایت: http://www.wolfeislandbakery.com/ 

کافی شاپ و شیرینی فروشی ولف آیلند (Wolfe Island)

 

13.     رستوران ایتالیایی الیویا

رستوران ایتالیایی الیویا، یک بیزینس خانوادگی است. این رستوران دارای یک پاسیوی روباز در جلو رستوران با چشم اندازی از میدان اسپرینگر مارکت است. در این رستوران سبک های آشپزی سنتی به روز شده و حس و شکلی تازه را در غذا های کلاسیک بوجود آورده است. فضای پر جنب و جوش این رستوران و وجود کارکنانی حرفه ای، آن را به مکانی شاد و راحت تبدیل کرده است.
آدرس: 39 Brock Street, Kingston, Ontario
ساعات کار: همه روزه از 11:30 تا 16:30 و از 17 تا 21 می باشد.
محدوده قیمت: متوسط
سایت: http://www.olivea.ca/ 


 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392