alt

جاذبه های گردشگری کینگستون

معرفی جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی کینگستون

شهر کینگستون، شهر رویایی است که شما احساس می کنید در حال قدم زدن در یکی از شهر های کوچک اروپا یا در حال بازی در یکی از سکانس های فیلم های هالیوود هستید. این شهر با کوچه های آجری باریک، کافی شاپ های محلی و مردمان خونگرمش، لبخند واقعی را بر روی لب هایتان می آورد که پس زمینه آن می تواند چشم انداز زیبایی از دریاچه انتاریو را باشد. کینگستون بهترین مکان برای عاشق شدن و عشق ورزیدن هست و شما را فراتر از خیابان های بتنی اش در زمان به عقب باز می گرداند. کینگستون نه تنها تاریخ عاشقانه ای دارد بلکه خانه اولین نخست وزیر کانادا هست. مردمان این شهر مردمانی پر شور هستند که جاذبه های محلی را به مرحله ای می رسانند که آن ها را با هیچ واژه ای نمی توانید توصیف نمایید. پارک ها و آب های این جزیره صحنه های زیبا و منحصر به فردی بوجود می آورند.
کینگستون شهری کوچک بین تورنتو و مونترال است که در سال 1673 تأسیس شد. یکی از اصلی ترین بنا ها در این شهر سالن مجلس آن است که در کنار رودخانه واقع شده است. این شهر دارای تاریخ شگفت انگیزی است که می توان آن را در ساختمان های آهکی قدیمی مربوط به قرن نوزدهم و بنا های تاریخی، موزه ها و منطقه مرکز شهر مشاهده کرد. در این مقاله به معرفی بهترین جاذبه های گردشگری شهر کینگستون اشاره شده است که می تواند در برنامه ریزی سفرتان به کینگستون برایتان مفید باشد.      

1.    دژ هنری (Fort Henry)

برای تجربه زندگی نظامی و غیر نظامی در قرن نوزدهم و همچنین تماشای اجرای موسیقی، رژه های نظامی و موزه نظامی از دژ هنری بازدید نمایید. قلعه هنری یکی از سایت های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو در انتاریو است که ارزش دیدن دارد. دژ فورت هنری به منظور حفاظت از کارخانه کشتی سازی رویال کینگستون وابسته به نیروی دریایی در طول جنگ سال 1812 ساخته شد. شما می توانید به گشت و گذار در قلعه بپردازید و درباره تاریخ آن مطالعه کنید و زندگی نظامیان بریتانیایی را از طریق تماشای مترجمین نظامی تجربه کنید. از رژه نظامی و همچنین مراسم شلیک تفنگ ها بازدید نمایید. شما می توانید در مدرسه ویکتوریا حضور یابید و غذایتان را در مقابل چشم اندازی زیبا میل نمایید. تا هنگام غروب در این محل بمانید تا بتوانید از تماشای مراسم نظامی هنگام غروب آفتاب لذت ببرید.
آدرس: 1 Fort Henry Drive, Kingston, ON
ساعات بازدید: از 18 مه تا 1 سپتامبر از 9:45 تا 17، از 2 سپتامبر تا 14 اکتبر از 9:45 تا 17 باز است. چهارشنبه ها در ماه های جولای و آگوست برای بازدید از مراسم غروب از 18:30 تا 21 باز است. 
هزینه ورودی:  20 دلار برای بزرگسالان 19 سال به بالا، 16 دلار برای دانش آموزان 13 تا 18 سال، 13 دلار برای کودکان 5 تا 12 سال و برای کودکان زیر 4 سال رایگان است.
سایت: http://www.forthenry.com/ 

دژ هنری (Fort Henry)

 

2.    بازدید از موزه نظامی کالج رویال

اگر به تاریخ نظامی علاقه دارید، حتما از کالج نظامی رویال موزه کانادا بازدید نمایید. این موزه در محوطه کالج نظامی رویال کانادا در قلعه فورت فردریک قرار دارد و توسط کالج اداره می شود. در این موزه مجموعه ای از آثار هنری، مصنوعات، تحقیقات و سوابق RMCC به نمایش گذاشته شده که شامل کارخانه کشتی سازی نیروی دریایی رویال کینگستون نیز می شود. بیش از 7000 اقلام در این موزه وجود دارد که بیشتر آن ها به جنگ جهانی اول مربوط می شود. شما در این موزه می توانید از جوایز، پاداش ها و مدال های جنگی، تانک ها و هواپیما های جنگی از جمله تانک شرمن، تانک سنتوریون و تانک لئوپارد بازدید نمایید. همچنین در این موزه انواع تفنگ ها از جمله HMCS Huron (G24) X، Blomefield SBML 32-pounder و SBML 32-pounder وجود دارد.
آدرس: 4 Passchendale Dr, Kingston, ON
سایت: https://rmcmuseum.ca/ 

3.    دژ فردریک

دژ فردریک یا قلعه فردریک (Fort Frederick)، یک ساختمان نظامی مهم که در Point Frederick در زمین های دانشگاه نظامی رویال کانادا در کینگستون واقع شده است. بنای این ساختمان به سال 1846 باز می گردد که در طول دعوای مرزی اورگان (بحران اورگان) ساخته شده است. موزه کالج نظامی رویال (RMC) که در برج مرتللو در دژ فردریک قرار گرفته است یک سایت تاریخی ملی و ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است. این موزه به بیان داستان قدیمی ترین دانشگاه نظامی در کانادا می پردازد.
آدرس: 9-15 Passchendale Dr, Kingston, ON
سایت: https://www.rmc-cmr.ca/en 

4.    گشت های 1000 جزیره کینگستون (1000 Islands)

هیچ سفری به شهر کینگستون بدون بازدید از مجمع الجزایر 1000 آیلندز (هزار جزیره) کامل نیست. بیش از 1800 جزیره در 80 کیلومتری امتداد رودخانه سنت لارنس قرار دارد. این جزایر در ابعاد مختلف هستند که بزرگترین آن حدود 100 کیلومتر مربع وسعت دارد. 21 جزیره از این مجمع الجزایر، پارک ملی هزار جزیره را تشکیل می دهند که امکان دسترسی به آن به راحتی از شهر کینگستون وجود دارد. همه این جزایر از طریق قایق در دسترس هستند و یکی از مکان های محبوب برای کمپینگ هستند. با وجود اسکله و کناره های آّب زیبای کینگستون و جزایر شگفت انگیز 1000 آیلندز می توانید به گشت و گذار روزانه در مسیر های پیاده روی و اماکن تاریخی، غذا خوردن در این جزایر و کشتی سواری بپردازید.
آدرس: 248 Ontario St, Kingston Ontario
ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه از 9 تا 17 و شنبه ها و یک شنبه ها از 10 تا 18 باز است.
سایت: https://www.1000islandscruises.ca/ 

5.    تور های زندان کینگستون (Kingston Pen)

در پشت دیوار های شهر کینگستون، قدیمی ترین و بدنام ترین زندان کانادا با بیشترین سیستم ایمنی قرار گرفته است.  امروز، این زندان را به عنوان ساختمان تاریخی ملی می شناسند که بر روی عموم مردم باز است و تور های روزانه و فصلی در آن برگزار می شود. زندان کینگستون یک زندان با بیشترین سیستم ایمنی که در سال 2013 درهای آن بسته شد و به خاطر نگه داشتن برخی از خطرناک ترین مجرمان کانادا شهرت فراوان داشت. هنگام بازدید از این زندان می توانید زندگی در پشت میله های سلول را تجربه نمایید. تور بازدید از قدیمی ترین زندان کشور حدود 90 دقیقه طول می کشد و امکان عکاسی و فیلمبرداری در این مکان وجود دارد بنابراین دوربین های خودتان را آماده کنید.
آدرس: 560 King Street West, Kingston, ON
ساعات بازدید: از چهارشنبه 8 مه تا یکشنبه 30 ژوئن همه روزه به جز روز های دوشنبه و سه شنبه از 9 تا 17 و در فصل تابستان از سه شنبه 2 جولای تا یک شنبه 1 سپتامبر همه روزه به جز دوشنبه ها از 8:40 تا 19 باز است. 
هزینه ورودی: 35 دلار برای افراد بالای 19 سال، 25 دلار برای نوجوانان بین 5 تا 18 سال و برای کودکان زیر 4 سال رایگان است. 30 دلار برای بازدید از سکونت گاه کینگستون (فقط چهارشنبه ها) در فصل تابستان است. 
سایت: http://www.kingstonpentour.com/ 

 تور های زندان کینگستون (Kingston Pen)

 

6.    گرند تئاتر کینگستون

گرند تئاتر نه تنها یکی از بهترین سالن های تئاتر در شهر است بلکه یک سایت تاریخی نیز هست و سالانه گرند تئاتر شاهد صد ها نمایش و اجرا های حرفه ای و هنری است. این تئاتر در سال 1902 افتتاح شده و از آن به بعد نمایش های فراوانی در آن به اجرا در آمده است. سالن اصلی تئاتر دارای 776 صندلی، یک صحنه نمایش و سالن ارکستر است و سالن جعبه سیاه تئاتر تنها 105 نفر ظرفیت دارد. سمفونیک کینگستون از سال 1964 به خانه تئاتر نامگذاری شد. در این مکان همچنین نمایش های متعدد بزرگی اجرا شده که از این میان می توان به اجرا های ساندرا برنارد، نلی ملبا و ادی پالمیری اشاره کرد.
آدرس: 218 Princess Street, Kingston, ON    
ساعات بازدید: از دوشنبه تا شنبه از 12 تا 18 باز است و یک شنبه ها تعطیل است.
هزینه ورودی: 20 دلار برای بزرگسالان و 10 دلار برای محصلین است.
سایت: https://www.kingstongrand.ca/ 

7.    منطقه تاریخ ملی خانه Bellevue 

خانه Bellevue، محل زندگی اولین نخست وزیر کانادا یعنی سر جان الکساندر مکدونالد بود. امروزه این خانه به موزه و سایت تاریخ ملی تبدیل شده است. این خانه یکی از اولین نمونه های معماری ویلای ایتالیایی در کشور بود و مطمئناً یکی از بهترین ها است. این خانه در سه طبقه ساخته شده که با بالکن ها، شکل های مختلف پنجره و انواع مختلف سقف شیروانی تکمیل شده است. این خانه زیبا با نمایشگاه ها و گالری های هنری پر شده است و همچنین فیلم های آموزنده و پر معنی در آن به نمایش گذاشته شده است. راهنمایای تور لباس مربوط به دهه 1840 را به تن کرده اند و در هنگام بازدید از خانه شما را راهنمایی می کنند و تاریخ این خانه و شهر را به شما توضیح می دهند. 
آدرس: 35 Centre Street in Kingston, Ontario
ساعات بازدید: از 18 مه تا 30 ژوئن از پنج شنبه تا دوشنبه، همه روزه از اول جولای تا دوم سپتامبر و از سوم سپتامبر تا چهاردهم اکتبر از پنج شنبه تا دوشنبه از 10 تا 17 باز است.
هزینه ورودی: 3.90 دلار برای بزرگسالان، 3.40 دلار برای افراد بالای 65 سال و برای جوانان زیر 17 سال رایگان است.
سایت: https://www.pc.gc.ca/en/lhn-nhs/on/bellevue/visit 

منطقه تاریخ ملی خانه Bellevue 

 

8.    دهکده بالای کانادایی (Upper Canada Village)

در دهکده Upper Canada شما می توانید شیر گاو ها را بدوشید، قطار مینیاتوری برانید، با گله راه بروید یا واگن سواری کنید. این روستای قرن نوزدهم به شما اجازه می دهد تا زندگی در قرن نوزدهم و گذشته را تجربه کنید. بیش از 40 ساختمان تاریخی در این روستای کانادایی انگلیسی زبان به همراه تعدادی از کارگاه ها، کارخانه ها، ساختمان های تجاری و همچنین یک کلیسا و یک خانه طبیب وجود دارد. با یک تور یک یا دو ساعته می توانید از این دهکده بازدید کنید و راهنمایان تور لباس مردمان آن دوره را به تن دارند و شما هم می توانید لباس مخصوص آن دوره را به تن کنید.
آدرس: 13740 County Road 2, Morrisburg, ON
ساعات بازدید: همه روزه از 3 مه تا 2 سپتامبر و از چهارشنبه تا یک شنبه از 4 تا 15 سپتامبر از 9:30 تا 17 باز است. 
هزینه ورودی: 22 دلار برای بزرگسالان  و افراد بالای 65 سال، 16 دلار برای محصلین 13 تا 18 سال، 13 دلار برای کودکان بین 5 تا 12 و برای کودکان زیر 5 سال رایگان است.
سایت: https://www.uppercanadavillage.com/ 

9.    رودخانه سنت لارنس و پارک کریسلر

به پارک کریسلر مارینا بروید و در کنار رودخانه دوست داشتنی سنت لارنس قدم بزنید. شما همچنین می توانید به کایاک سواری، کانو سواری یا قایق های پدالی بپردازید. شما حتی می توانید قایق خود را به این منطقه بیارید یا کسی را پیدا کنید که شما را با قایقش به گردش درون رودخانه ببرد. شما می توانید برای شب و استراحت خود یک کابین کنار رودخانه اجاره نمایید. بعد از لذت بردن از قایقرانی در امتداد رودخانه، به پیک نیک بروید و در نهایت شام خود را در رستوران یا مغازه سوغاتی فروشی میل نمایید. در ساحل کریسلر می توانید دراز بکشید یا این که در این ساحل شنا کنید.

10.    مرکز هنری Agnes Etherington و گالری یونیون

فراموش نکنید که در شهر کینگستون از دانشگاه هنر بازدید نمایید زیرا دانشگاه معتبر و تاریخی کوئین دارای دو گالری هنری، یکی مرکز هنری آگنس اثرینگتون و دیگری گالری یونیون دانشجویان است. مرکز هنری اگنس اثرینگتون، یک موزه تحقیقاتی که بر روی سنت های هنرمندان بزرگ از گذشته تا به امروز تمرکز دارد. بیش از شانزده هزار اثر در مجموعه اش وجود دارد که به قرن چهاردهم باز می گردند. گالری یونیون، گالری هنر های معاصر است که مجموعه آثار دانشجویان و هنرمندان محلی در آن به نمایش گذاشته شده است. در این مکان هیچ مجموعه دائمی وجود ندارد.
آدرس: Queen's University, 36 University Avenue, Kingston, Ontario
ساعات بازدید: مرکز هنری اگنس از سه شنبه تا جمعه از 10 تا 16:30، پنج شنبه ها از 10 تا 21، شنبه ها و یک شنبه ها از 13 تا 17 باز است. گالری یونیون در روز های سه شنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه از 11 تا 16:30 و چهارشنبه ها از 11 تا 20 باز است.
هزینه ورودی: ورودی این گالری و مرکز هنری رایگان است.
سایت: https://agnes.queensu.ca/  و https://uniongallery.queensu.ca/ 

 مرکز هنری Agnes Etherington و گالری یونیون

 

11.    ساختمان مجلس شهر کینگستون

ساختمان مجلس کینگستون نه تنها ساختمانی بسیار زیبا است، بلکه به عنوان سایت تاریخ ملی کانادا نیز محسوب می شود. این ساختمان به سبک نئوکلاسیک ساخته شده و دارای یک گنبد نمادین نیز هست. این بنای زیبا و مهم به سال 1844 باز می گردد. با قدم زدن در این ساختمان می توانید در مورد تاریخ و معماری خیره کننده این بنا بیاموزید. راهنمایان تور از ماه مه تا اکتبر به مدت 45 دقیقه در خدمت شما حضور دارند. دو طبقه اول این ساختمان بر روی عموم باز است و می توانید در اطراف این مکان راه بروید و به گردش بپردازید.
آدرس: 216 Ontario St. Kingston,ON
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از 8:30 تا 16:30 باز است.
سایت: https://www.cityofkingston.ca/city-hall/about-city-hall  

12.    خط ساحلی کینگستون

در ماه های سرد فصل زمستان، اسکله شهر و خط ساحلی اش تا حدودی شبیه شهر ارواح به نظر می رسد، اما زمانی که هوای شهر رو به گرم شدن می رود، به یکی از شلوغ ترین و زنده ترین بخش های شهر تبدیل می شود. این خط ساحلی حدود 8 کیلومتر در کنار ساحل کشیده شده است و در اطراف آن امکانات و تفریحات فراوان از جمله کافه ها، رستوران ها، مغازه ها و ساختمان های تاریخی شگفت انگیز وجود دارد. شما می توانید در کنار ساحل قدم بزنید یا به دوچرخه سواری و قایق سواری بپردازید. از مکان های دیدنی موجود در اطراف ساحل و اسکله می توان به مسیر ریدو، زندان کینگستون، خانه بلوو و ساختمان مجلس اشاره کرد.

13.    خیابان پرنسس

در مرکز شهر کینگستون، مرکز اصلی خرده فروشان و مغازه های فراوان و همچنین رستوران ها و کافه های فراوان وجود دارد و در اطراف آن ساختمان های شگفت انگیز ساخته شده از سنگ آهک به چشم می خورد. خیابان پرنسس در اصل به خاطر فروشگاه های بزرگ به خیابان استور نامیده می شد تا آن که پس از تولد پرنسس ویکتوریا در سال 1840 به پرنسس تغییر نام داده شد. قسمتی از خیابان که از مرکز شهر عبور می کند یعنی بین خیابان انتاریو خیابان دیویشن یک طرفه است. از قدم زدن در این خیابان و تماشا های ساختمان ها و مغازه های قدیمی لذت ببرید.

14.    پارک دریاچه انتاریو (Lake Ontario Park)

پارک های فراوانی در شهر کینگستون وجود دارد که بهترین آن پارک دریاچه انتاریو است. همانطور که از نام این پارک پیدا است، این پارک در کنار دریاچه انتاریو در خلیج Cataraqui قرار گرفته است. پارک دریاچه انتاریو یکی از بزرگترین پارک های کنار ساحل در شهر است که مکانی عالی برای استراحت، پیک نیک، پیاده روی، آب بازی با زمین بازی است. این پارک همچنین دارای یک ساحل سنگی، یک اسکله برای قایق ها و محوطه بازی شنی در امتداد خط ساحلی است. در فصل زمستان، این مکان به پیست اسکی روی یخ طبیعی تبدیل می شود و برای اسکیت بازی مناسب است. این پارک به صورت 24 ساعته بر روی عموم باز است.
آدرس: 920 King St W, Kingston, ON 
سایت: https://www.cityofkingston.ca/residents/recreation/parks-trails/lake-ontario 

 پارک دریاچه انتاریو (Lake Ontario Park)

 

15.    موزه بهداشت و درمان

موزه بهداشت و درمان، تنها موزه در کشور کانادا است که به تاریخ بهداشت و مراقبت های بهداشتی اختصاص دارد. مجموعه گسترده ای از مصنوعات، ابزار پزشکی و مراقبت های بهداشتی در این موزه به نمایش گذاشته شده است. این مجموعه به قرن هجدهم باز می گردد و به معرفی ابزار و معاینات پزشکی از آن زمان تا کنون می پردازد. بیش از سی هزار اثر در این موزه وجود دارد که شامل ابزار های جراحی، پزشکی، آزمایشگاهی و مراقبت های بهداشتی می شوند. این موزه درون ساختمان تاریخی آن بیل (Ann Baillie) که ساختمانی آهکی به سبک هنرهای زیبا (BeauxArts) و جز سایت تاریخی ملی است قرار گرفته است. این ساختمان در اصل یک خوابگاه برای دانشجویان پرستاری بوده است.
آدرس: 32 George St, Kingston, ON
ساعات بازدید: در فصل بهار، پاییز و زمستان از سه شنبه تا جمعه و در فصل تابستان (از 27 مه تا 25 آگوست) از سه شنبه تا یک شنبه از 10 تا 16 باز است.
سایت: http://www.museumofhealthcare.ca/  

16.    تور های غذا و نوشیدنی کینگستون

تور کلاسیک غذا از مرکز تاریخی شهر کینگستون برای کشف اولین پایتخت کانادا و لذت بردن از غذا های محلی شروع می شود. تور کلاسیک غذای کینگستون، از طریق غذا های خوشمزه به همراه تاریخ و معماری منحصر به فردش به معرفی فرهنگ محلی کینگستون می پردازد. این تور شامل امتحان کردن مزه های خاص و منحصر به فرد در بهترین رستوران های محلی در مرکز شهر کینگستون به همراه نقل داستان مردم محلی از رویداد ها و حوادث شهر می باشد که شهر کینگستون را به مقصدی برتر برای غذا، تاریخ و تفریح تبدیل کرده است.
بعد از ظهرتان را به مزه کردن و امتحان کردن بهترین آبمیوه های معروف جهان در کینگستون بپردازید. در تور نوشیدنی، شما از کافه های محلی، آبمیوه فروشی های کوچک و نقاط محبوب شهر بازدید می کنید و همچنین 7 نوع آبمیوه مختلف و معروف را امتحان خواهید کرد. این تور با بازدید از مرکز تاریخی کینگستون نیز همراه است.   
آدرس: برای تور کلاسیک غذا 209 Ontario Street, Kingston و برای تور نوشیدنی و اسنک Stone City Ales 275 Princess St, Kingston, ON است.
ساعات اجرای تور: تور کلاسیک غذا از 11 شروع می شود و 2 ساعت 45 دقیقه طول می کشد که شامل 1.6 کیلومتر پیاده روی نیز هست. تور نوشیدنی و اسنک در ساعت 15 شروع می شود و 2 ساعت طول می کشد.
هزینه تور ها: برای تور کلاسیک غذا هزینه تور 69 دلار برای بزرگسالان و 59 دلار برای کودکان 6 تا 12 سال است. برای تور نوشیدنی و اسنک 65 دلار برای بزرگسالان می باشد و این تور تنها شامل افراد بالای 19 سال می شود.  
سایت: http://www.kingstonfoodtours.ca/tours/ 

17.    فستیوال ها

در هر زمانی که از شهر کینگستون بازدید می کنید طرفداران غذا، هنر، موسیقی و رمان نویسی می توانند فستیوال مورد علاقه شان را در شهر کینگستون پیدا کنند و از آن لذت ببرند.
محبوب ترین جشن ها و فستیوال های شهر کینگستون شامل فستیوال زمستانه کینگستون (WritersFest)، فستیوال فوریه (FebFest)، فستیوال لایم سیتی بلو (the Limestone City Blues Festival) و فستیوال هنر (Artfest) می شوند. همچنین فستیوال های باسکرز رندزوو، جشنواره فیلم ریلوت (Reelout Film) و فستیوال جاز کینگستون نیز وجود دارد.


 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392