alt

رستوران های یلونایف

رستوران های شهر یلونایف

اگر قصد سفر به شهر یلونایف را دارید حتما به دنبال رستوران های خوب در این شهر نیز می گردید. درست است که شهر یلونایف، شهری کوچک است اما رستوران های یلونایف را دست کم نگیرید و فراموش نکنید که رستوران های آن در حد رستوران های بین المللی شهرهای بزرگ است. حتما ماهی های تازه صید شده از دریاچه گریت اسلیو لیک را امتحان کنید و از طعم خاص آن لذت ببرید. در این مقاله به معرفی یازده تا از بهترین رستوران های شهر یلونایف پرداخته شده است. 

1.    رستوران دریایی بولاک بیسترو (Bullocks Bistro)

این کلبه افسانه ای با کاغذ دیواری های زیبا، فضایی شاد، نقاشی های دیواری و مبلمان های جور واجور، مکانی زنده و شاد برای خوردن یک تکه بزرگ ماهی است. ماهی ها به صورت سرخ کرده یا گریل شده به همراه سیب زمینی سرخ کرده و سالاد و برخی از غذا های کبابی به همراه پنیر بلوچیز سرو می شوند. هنگام ناهار، این رستوران از شما با انواع خورش های محلی پذیرایی می کند. با دیدن قیمت های بالای این رستوران شوکه نشوید.
آدرس: 3534 Weaver Dr
ساعات کاری:  دوشنبه تا شنبه از 11:30 تا 21 و یک شنبه ها از 16 تا 21 باز است.
قیمت: بین 25 تا 40 دلار

رستوران دریایی بولاک بیسترو (Bullocks Bistro)

 

2.    رستوران اتیوپی زهابشا (Zehabesha)

اگر تا به حال غذای محلی اتیوپی را امتحان نکردید و به دنبال تنوع و امتحان کردن غذا های جدید هستید، این رستوران در شمال کانادا در شهر یلونایف گزینه عالی برای شما خواهد بود. کارکنان رستوران به صورت غیر منتظره ای به شما خوش آمد می گویند. این رستوران با خدمات عالی و غذا های خوشمزه اش هر مشتری جدید خود را به مشتری همیشگی و وفادار خود تبدیل می کند. در این رستوران خورش خوشمزه کاری بز، خورش مرغ (دورو وُت) با طعمی لذیذ و منحصر به فرد ارائه می شود. ماهیبراوی (Mahiberawi) ترکیبی عالی از هر غذا با نان اسفنجی نرم اتیوپی یعنی اینجرا است.   
آدرس: 5030 51st St
ساعات کاری: همه روزه از دوشنبه تا شنبه از ساعت 11 تا 21 باز است.
قیمت: بین 9 تا 19 دلار

3.    بازار کشاورزان یلونایف

اگر شما در روز سه شنبه در شهر یلونایف هستید، بهتر است که فرصت امتحان کردن غذا های متنوع با طعم های فراموش نشدنی را از دست ندهید و به بازار کشاورزان یلونایف که مکانی عالی برای گشت و گذار است، بروید. این مکان به خاطر وجود رستوران های معروف هندی، ژاپنی، ویتنامی اش به همراه دامپلینگ ها و سوپ بورچت روسی، ترکیبی از غذا های تایوانی و فیلیپینی عالی اش شهرت فراوانی دارد. بعد از صرف غذا، بهترین فرصت برای امتحان کردن یک دسر خوشمزه است که بهتر است به سراغ کیک ها و دسرهای خوشمزه و ساندویچ های عالی سرآشپز آموزش دیده کردون بلو (Cordon Bleu) بروید.
آدرس: Somba K'e Civic Plaza
ساعات کاری: سه شنبه ها از 5:15 تا 19:30 از تاریخ 4 ژوئن تا 17 سپتامبر باز است.
سایت: http://yellowknifefarmersmarket.ca/ 

4.  کافه رستوران فت فاکس (Fat Fox)

این کافی شاپ، بهترین کافی شاپ شهر یلونایف است. کافی شاپ فت فاکس، مکانی عالی و دنج با چراغ های کوچک رویایی و مبلمان های راحت است که می توانید تمام روز را به تبادل کتاب و نوشیدن چای یا قهوه مشغول باشید. ناهار های روزانه این رستوران شامل کاری عدس و سیب زمینی پخته شده با فلفل قرمز است. کیک های این کافه بسیار خوشمزه و عالی هستند که باید آن را امتحان کنید.
آدرس: 5008 50th St
ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه از 7 تا 19 و شنبه ها از 9 تا 19 باز است.
قیمت: بین 8 تا 14 دلار

5.    رستوران کره ای خانه کره (Korea House)

این رستوران کره ای دارای فضایی روشن و به سبک سالن های غذا خوری است و فضای آن با بوی عالی غذا های کره ای پر شده است. خورش تند توفو (tofu)، غذایی عالی و مناسب برای فصل زمستان است که شما را گرم می کند. بیبی مباپ (bibimbap)، کاسه برنج مخلوط با انواع سبزیجات تازه است. غذای دیگر کره ای، بولگوگی (bulgogi) نوعی گوشت گریل شده است که به همراه دامپلینگ های سبزیجات نیز سرو می شود. 
آدرس: 5103 50th St
ساعات کاری: ا دوشنبه تا شنبه از 11 تا 20 باز است.
قیمت: بین 8 تا 17 دلار 

6.    کافه رستوران کانادایی گربه وحشی (Wildcat)

یکی از محبوب ترین و برجسته ترین جاذبه های محلی شهر یلونایف، این کلبه کوچک بازسازی شده در شهر قدیمی یلونایف است که از سال 1937 تا به امروز پذیرای مهمانان فراوانی بوده است. قیمت های غذا در این کافه در سطح بالایی قرار دارد. در این رستوران از گوشت اردک ماهی ژاپنی به همراه تاکو و نان دودی قطب شمال تا دنده های کبابی گاومیش کوهان دار و انواع برگر سرو می شود. تراس این رستوران در فصل تابستان برای گذراندن یک شب عالی و گرم تابستانی فوق العاده است. 
آدرس: cnr Wiley Rd & Doornbos Lane
ساعات کاری: در ماه های ژوئن تا سپتامبر همه روزه از 7 تا 22 باز است.
قیمت: بین 17 تا 42 دلار

کافه رستوران کانادایی گربه وحشی (Wildcat)

 

7.    رستوران کانادایی توئیست (Twist)

این کافه رستوران بر روی بقایای رستوران معروف قدیمی ایجاد شده است و رستورانی کوچک است که تراس آن فضایی عالی برای تابستان های گرم یلونایف است. در این رستوران انواع همبرگر های درست شده از گوشت گاومیش آمریکایی، ساندویچ های گوشت خوک به همراه سالاد های شیک در کنار غذا سرو می شود. در طبقه پایین آن، فضایی عالی برای جشن و مهمانی های کوچک است.
آدرس: 4915 50th St
ساعات کاری: دوشنبه تا پنج شنبه از 11 تا 12 نیمه شب و جمعه ها و شنبه ها از 11 تا 1 صبح باز است.
قیمت: بین 11 تا 18 دلار

8.    کافه رستوران دنسینگ مون (Dancing Moose)

از حیاط این رستوران می توانید به تماشای پرواز هواپیماهای دریایی بپردازید. این رستوران در طول ناهار بسیار شلوغ می شود. در زمان ناهار انواع سوپ ها، سالاد ها و ساندویچ های مخصوص سرو می شود. صبحانه این رستوران را با انواع مواد اولیه محلی عالی از دست ندهید. نمایشگاه های هنری موجود در رستوران و فضای شادش آن را به محبوب ترین مکان تبدیل کرده است. می توانید با مراجعه به سایت این رستوران، منو های صبحانه و نهار آن به همراه قیمت ها را مشاهده نمایید.
آدرس: 3505 McDonald Dr
ساعات کاری: ا سه شنبه تا یک شنبه از 8 تا 15 باز است.
قیمت:  بین 13 تا 21 دلار
سایت: https://www.baysidenorth.com/ 

9.    کافه رستوران جاواروما

این کافه رستوران یکی از بهترین کافه رستوران های شهر یلونایف است که بهترین کافه و قهوه شهر در آن سرو می شود. از غذا های این رستوران می توان به انواع ساندویچ، سوپ، مافین ها و کیک ها خوشمزه و چای حبابی بابل تی اشاره کرد. هر چند که این رستوران در جاده ای شلوغ قرار دارد با این حال مکانی عالی برای تفریح در شب به همراه موسیقی زنده است. 
آدرس: 5201 Franklin Ave
ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه از 7 تا 22، شنبه ها از 8 تا 22 و یک شنبه ها از 9 تا 22 باز است.
قیمت: بین 6 تا 10 دلار

10.    رستوران ژاپنی سوشی نورت

این رستوران مکانی عالی برای امتحان کردن سوشی است. این رستوران به سبک سالن غذا خوری است که به سرو سوشی به صورت چرخشی می پردازد. ماهی خام به صورت دودی نیز در این رستوران سرو می شود.
آدرس: 4910 Franklin Ave
ساعات کاری: دوشنبه تا شنبه از 11:30 تا 19 باز است.
قیمت:  بین 12 تا 15 دلار

11.    رستوران تایلندی (One of a Thai)

این رستوران به صورت یک کامیون رستوران است که آن را در پارک های اطراف خیابان فرانکلین می توانید پیدا کنید.
آدرس: Franklin Ave
ساعات کاری: در ماه های مه تا اکتبر ا دوشنبه تا جمعه از 11:30 تا 14 باز است.
قیمت: بین 13 تا 14 دلار

 

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392