alt

مراکز خرید سنت جونز

بهترین مراکز خرید سنت جونز

سینت جانز (به انگلیسی: St. John's) - یا آن طور که در فرانسوی تلفظ می‌شود سنت جونز - پایتخت و بزرگ‌ترین شهر استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا است. این شهر در کنار سواحل اقیانوس اطلس در شبه جزیره آلان در جزیره نیوفاندلند واقع شده است. سنت جونز  یکی از قدیمی‌ترین و شرقی‌ترین شهرهای آمریکای شمالی است که بر زندگی اقتصادی و فرهنگی استان نیوفاندلند و لابرادور تسلط دارد. این بندر مهم مرکز تجاری و صنعتی جزیره نیوفاندلند و قطب ماهیگیری آن است. سنت جونز شرقی‌ترین مقصد خط راه ‌آهن کانادا و بسیاری خطوط هوایی داخلی این کشور است. در ادامه شما را با مهم ترین مراکز خرید شهر سنت جونز آشنا خواهیم کرد : 

1-    Avalon Mall

این مرکز خرید با مساحت 500.000 اسکورفیت معادل 46.451 متر مربع در دو طبقه، بزرگ ترین مال شهر سنت جونز و حتی استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا  با بیش از 142 مغازه و فروشگاه می باشد. ساختمان اولیه این مال در سال 1967 افتتاح گردید و طی تغییرات چشمگیر در سال های 1977، 1987 و 1999 به صورت کنونی در آمد. 
مغازه ها و نمایندگی های به نام آمریکن ایگل (AMERICAN EAGLE)، لباس زیر لاسنزا (LA SENZA) و لوین رز (LA VIE EN ROSE)، ویکتوریا سکرت (VICTORIA’S SECRET)، کیف و کفش آلدو (ALDO) و اسپرینگ (SPRING) و دیگر برندها در این مرکز خرید واقع شده است. 
برای علاقه مندان به فیلم و سینما، 12 سالن مجهز به تکنولوژی 3D در این مال بزرگ قرار دارد و یکی از شعب  باشگاه ورزشی گود لایف (GOODLIFE FITNESS) نیز در این مال مستقر می باشد. 
برای صرف غذا در فوت کورت این مجموعه می توانید از غذاهای ملل مختلف مانند غذاهای  چینی، مکزیکی، تایلندی،  یونانی  و یا از فست فود های محبوب کی اف سی (KFC)، مک دونالدز (MCDONALDS)، ساب وی (SUBWAY) و یا صرف قهوه و نوشیدنی در کافی شاپ استارباکس (STARBUCKS) لذت ببرید . 
موقعیت مکانی : در خیابان 48 کیمانت (48 Kenmount Rd) در شهر سنت جونز قرار گرفته است. 
ساعت کاری : همه روزه به غیر از شنبه ها 9:30 صبح تا 9:30 شب و در روزهای شنبه 12 ظهر تا 5 عصر باز می باشد. 
وبسایت : https://shopavalonmall.com/

Avalon Mall

 

2-    The Village Mall Shopping Centre

این مرکز خرید با داشتن تقریبا 76 مغازه و فروشگاه در دو طبقه ، در رتبه دوم مراکز خرید شهر سنت جونز قرار دارد. نام دیگر این مال در نزد عموم ویلیج سنتر (The Village Shopping ) می باشد.
در این مرکز خرید شما می توانید از سرویس های مختلفی همچون خیاطی، باشگاه ورزشی گودلایف (Goodlife Fitness)، بانک مونتریال (Bank of Montreal) و ... بهره ببرید. برای صرف غذا، می توانید به فود کورت این مرکز واقع در طبقه اول مراجعه فرمایید. برای رفاه حال مشتریان 3 دستگاه خودپرداز در مال وجود دارد. ویلچر برای افراد معلول و سالخورده در این مکان به طور رایگان بوده و شما می توانید آن را از باجه های لوتو (Lotto Booth) درخواست نمایید. در کنار هر درب ورودی، جایگاه مخصوص به معلولین به داخل مرکز خرید وجود دارد و افراد ناتوان ، معلولین و زنان باردار می توانند در جایگاه مخصوص به آن ها در پارکینگ، پارک نمایند و از این ورودی ها داخل مرکز خرید شوند. 
موقعیت مکانی : در خیابان 430 تاپ سیل(430 Topsail Rd) در شهر سنت جونز قرار گرفته است. 

ساعت کاری : همه روزه به غیر از شنبه ها 9:30 صبح تا 9:30 شب و در روزهای شنبه 12 ظهر تا 5عصر باز می باشد. برای دیدن ساعات کاری تعطیلات رسمی لطفا به سایت مجموعه مراجعه فرمایید.
وبسایت : http://thevillageshoppingcentre.ca/

3-    Torbay Road Mall

این مرکز خرید در بخش تجاری شهر در شرق سنت جونز واقع شده است و دارای 16 مغازه و فروشگاه می باشد.
شعب باشگاه ورزشی  گود لایف (Goodlife Fitness)، غذای حیوانات خانگی گلوبال (Global Pet Foods)، مرکز اسپا و ماساژ درمانی سان (Sun Spa)، غذای چینی، پیتزا اکسپرس (pizza-express) و ... در این مجموعه آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد. 
موقعیت مکانی : در خیابان 141 توربی ( 141 Torbay Rd) در شهر سنت جونز قرار گرفته است .
ساعت کاری : در روزهای شنبه، سه شنبه، چهار شنبه، پنجشنبه و جمعه ها  10 صبح تا 5 عصرو روزهای  یکشنبه و دوشنبه تعطیل می باشد.

Torbay Road Mall

 

4-    SMARTCENTRES ST. JOHN’S (E)

این مجموعه مانند فرو شگاه های شهروند و یا هایپر مارکت های ما می باشد و در تمامی شهرهای کشور کانادا دارای شعب گوناگونی هست. این مجموعه شعبه شرقی در شهر سنت جونز می باشد.  
فروشگاه های زنجیره ای والمارت (Walmart)، مارشالز (Marshalls) ، الد نوی(Old Navy )، لباس زیر زنانه لاوین رز (La Vie en Rose)، بانک سی آی بی سی (CIBC) و ... در این مرکز دارای شعبه می باشند. 
موقعیت مکانی : در خیابان 90 آبردین  ( 90 Aberdeen Ave)در شهر سنت جونز قرار گرفته است.
ساعت کاری : این مرکز به صورت 24 ساعته باز می باشد. 
وبسایت :  https://www.smartcentres.com/shop/property/smartcentres-st-johns-e-nl/

5-    SmartCentres St. John’s Central

این شعبه از این مجموعه، شعبه مرکزی اسمارت سنتر شهر سنت جونز می باشد و دارای 24 فروشگاه و برند مختلف در خود هست. 
فروشگاه زنجیره ای لوازم و منصوبات منزل هوم دیپو (Home Depot)، فروشگاه های زنجیره ای والمارت (Walmart)، فروشگاه مواد غذایی سوبی (Sobeys)، بانک آر بی سی (RBC)، بانک تی دی (TD) و غیره در این مجموعه دارای شعبه می باشند.
موقعیت مکانی : در خیابان 9 کلسی  ( 9 Kelsey Dr) در شهر سنت جونز قرار گرفته است.
ساعت کاری : این مرکز به صورت 24 ساعته باز می باشد. 

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392