alt

مراکز خرید سنت جان

بهترین مراکز خرید سنت جان

سنت جان بزرگترین شهر ایالت نیوبرانزویک واقع در کشور کانادا است. این شهر با جمعیت ۱۳۰۰۰۰ نفر بزرگترین شهر استان ایالت نیوبرانزویک است. دو زبان انگلیسی و فرانسوی به طور مساوی در این شهر صحبت می‌شود. مردمان این شهر به هویت محلی خود افتخار می‌کنند.  امروزه صنعت گردشگری بعد از صنعت نفت و اتومبیل سازی، سومین صنعت درآمد زای جهان به حساب می آید و پیش بینی می شود تا سال 2020 رتبه اول را به خود اختصاص دهد. یکی از جذابترین گونه گردشگری در هر کشور به خصوص برای خانم ها، جاذبه خرید کردن می باشد . به عقیده آندر هیل از عرفای بزرگ مسیحی، شما باید برای اجتناب از خرید کردن تلاش بکنید. برای توسعه این نوع از گردشگری شما باید برنامه دقیق و جامعی داشته باشید. برای سهولت کار، ما بهترین مراکز خرید شهر سنت جان را به شما معرفی می کنیم.

1-    McAllister Place

این مرکز خرید بزرگترین و اولین مال در شهر سنت جان می باشد. 93 مغازه و برند مختلف در این مال وجود دارد . 
سرویس هایی که این مرکز خرید بزرگ ارائه می دهد، شامل اینترنت وای فای رایگان، اجاره کالسکه در قبال حداقل 50 سنت تا حد اکثر3 دلار برای کودکان، ویلچر برای افراد معلول و سالخورده و .... می باشد . 
سهامداران این مال در حال توسعه دادن این مرکز می باشند و تا سال 2020 تا 2021 این تغییرات به طور کامل صورت می پذیرد.
نمایندگی های پوشاک آمریکن ایگل (American Eagle)، پوشاک اچ اند ام (H&M)، لباس زیر لا سنزا (La Senza)، بانک آربی سی (RBC)، اسباب بازی فروشی تویز آر آس (Toys 'R' Us)، باشگاه ورزشی گودلایف (Goodlife Fitness) و .... در این مال بزرگ وجود دارند. فوت کورت این مجموعه نیز در ساعات کاری آن، پذیرای مشتریان گرامی خود می باشد. 
آدرس : موقعیت مکانی آن در خیابان 519 وست مورلند (519 Westmorland Road) شهر سنت جان قرار دارد.
ساعات کاری: همه روزه به غیر از یکشنبه ها از 10 صبح الی 9 شب و روزهای یکشنبه از 12 ظهر تا 5 عصر می باشد. 

وبسایت : https://www.mcallisterplace.com/

مرکز خرید McAllister Place

 

2-    Brunswick Square

این مرکز خرید درمنطقه بالای شهر سنت جان در سه طبقه ساخته شده است و دارای بیش از 45 مغازه می باشد. در مجاورت این مرکز خرید هتل دلتا از شعبه هتل های زنجیره ای معروف ماریوت (Delta Hotels by Marriott) قرار دارد که می توانید در آن سکونت داشته باشید. 
این مرکز خرید دارای گارد و محافظان 24 ساعته برای رفاه حال مشتریان خود می باشد.
شعب بانک اسکوشیا (Scotiabank)، باشگاه ورزشی گودلایف (Goodlife Fitness)، نمایندگی کیف بنتلی (Bentley)، ارکستر سمفونی نیو برانزویک (Symphony New Brunswick) و غیره در این مال وجود دارند. برای صرف غذا می توانید در فوت کورت این مجموعه از فست فود مک دونالدز (McDonald’s)، پیتزا هات (Pizza Hut)؛ غذای تایلندی تای اکسپرس (Thai Express) و یا برای علاقه مندان به سوشی از رستوران پینک سوشی (Pink Sushi) و غیره  در طبقه اول غذا سفارش دهید.
ظرفیت پارکینگ آن 700 خودرو و به صورت 24 ساعته می باشد که دسترسی به آن بسیار آسان و ساده است.
آدرس : موقعیت مکانی آن در خیابان 39 کینگ (39 King St) شهر سنت جان قرار دارد.
ساعات کاری : همه روزه به غیر از روزهای یکشنبه از 9:30 صبح تا 6 عصر می باشد و روزهای یکشنبه 12 ظهر تا 5 عصر است. 
وبسایت: http://brunswicksquare.ca/

مرکز خرید  Brunswick Square

 

3-    Lancaster Mall

این مرکز خرید دارای 25 مغازه و سرویس گوناگون از مغازههای لباس فروشی گرفته تا لوازم الکترونیکی، در غرب شهر می باشد و شایان به ذکر است شعبه غربی کتابخانه عمومی شهر نیز در این مکان قرار گرفته است. 
اینترنت رایگان وای فای، ایستگاه های اتوبوس که مستقیما شما را به کتابخانه این مکان می آورند، درهای مخصوص و سرویس های بهداشتی مخصوص به معلولین از جمله سرویس های این مال می باشد. ظرفیت پارکینگ آن، با در نظر گرفتن پارکینگ های افراد معلول و زنان باردار، جمعا 627 خودرو می باشد . فروشگاه زنجیره ای والمارت (Walmart) و فست فود مک دونالدز (McDonald’s) و فست فود کی اف سی (KFC) در این مال شعبه دارد . 
آدرس: موقعیت مکانی آن در بلوار 621 فیرویل (621 Fairville Blvd) شهر سنت جان قرار دارد.
ساعات کاری : در روزهای شنبه و جمعه از 9 صبح تا 9 شب، در روزهای یکشنبه از 12 ظهر تا 5 عصر و دو شنبه تا پنجشنبه ها نیز از 10 صبح تا 9 شب می باشد. برای اطلاع از ساعات کاری در تعطیلات رسمی، لطفا به سایت این مجموعه مراجعه نمایید.
وبسایت : https://lancastermall.ca/

4-    East Point Shopping

در سال 2000 خرید زمین های مجاور، برای ساخت این مرکز خرید آغاز گردید و در نهایت در سال 2005 ساخت این مال آغاز شد . این مال در منطقه ای مناسب اقتصادی و فرهنگی شهر سنت جان قرار گرفته است و تقریبا زمینی معادل 80 هکتار را در دست ساخت دارد. این مرکز تقریبا دارای 20 برند و فروشگاه می باشد. نمایندگی گپ (GAP)،  فروشگاه های زنجیره ای کاستکو  (Costco)، فروشگاه لوازم و ادوات منزل هوم دیپو (Home Depot) و فروشگاه بزرگ مواد غذایی سوبی (Sobeys extra) بخش عظیمی از این مال را تشکیل داده است. سوییت هتل هیلتون (Suites Hotel by Hilton) بخش دیگری از این مجموعه را در بر می گیرد. 
آدرس: موقعیت مکانی آن در خیابان  یازدهم ای پوینت (11 E Point Way) در شهر سنت جان  در ایالت نیو برانزویک ، قرار دارد.
ساعات کاری :  جمعه ها و شنبه ها از 6 صبح تا 9 شب ، یکشنبه ها از 6 صبح تا 6 عصر و بقیه ایام هفته از 6 صبح تا 8 شب می باشد. 
وبسایت: https://eastpointshopping.ca/

مرکز خرید East Point Shopping

 

5-    SmartCentres Saint John

این مرکز خرید با داشتن 13 مغازه و فروشگاه در شهر سنت جان مشغول به کار می باشد .  نمایندگی مرکزی فروشگاه زنجیره ای وال مارت (Walmart Supercentre)،  پوشاک الد نوی (Old Navy)، فروشگاه زنجیره ای آمریکایی لوازم الکترونیکی بست بای (Best Buy) و بانک سی آی بی سی (CIBC)، از جمله فروشگاه های این مجموعه می باشند.
آدرس: موقعیت مکانی آن در خیابان  450 وست مورلند  ( 450 Westmorland Rd) در شهر سنت جان  قرار دارد.
ساعت کاری :  این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد . 
وبسایت : https://www.smartcentres.com/shop/property/smartcentres-saint-john/

6-    Market Square

این مکان به صورت مال نمی باشد و صرفا محل مناسبی در شمال شهر  برای خرید کردن، صرف غذا و تفریح  افراد است . این مکان را به محلی برای جشنواره های نیو برانزویک در شهر سنت جان می شناسند.  در قسمت راه چوبی آن (Boardwalk) همه مراسم  شهر اتفاق می افتد و در هر روز در فصل تابستان ، برنامه های ویژه ای در کنار پاسیو آن همچون بازی والیبال ، کنسرت های مجانی ، برنامه استعداد یابی  و فستیوال های هفتگی ، شما را سرگرم خواهد کرد. اگر به اسپا و ماساژ علاقه مندین ، یکی از بهترین مراکزشهر(Element5 Spa)،  اگر به تاریخ و موزه اشتیاق دارید موزه نیو برانزویک و یا اهل مطالعه هستید کتابخانه عمومی شهر سنت جان در این خیابان واقع شده است. در یک کلام این مکان سعی دارد رضایت همه افراد را با هر سلیقه ای جلب نماید.
آدرس: موقعیت مکانی آن در خیابان یکم مارکت اسکویر (1 Market Square) در شهر سنت جان در ایالت نیو برانزویک ، قرار دارد.
ساعات کاری: به طور معمول مغازه ها و فروشگاه های آن در روزهای شنبه و دوشنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 6 عصر، یکشنبه ها از 12 ظهر تا 5 عصر و رستورن های آن از 11 صبح تا 2 بامداد  و روزهای پنجشنبه و جمعه از 10 صبح تا 9 شب می باشد.
ساعات اداری دفاتر آن دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 عصر می باشد.
وبسایت : http://marketsquaresj.com/msq-info/hours/


 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392