alt

جاذبه های گردشگری ساسکاتون

معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی ساسکاتون

ساسکاتون، سریع ترین شهر رو به رشد کشور کانادا است که به خاطر پل های رنگی برنجی زیبایش، آن را پاریس منطقه Prairies (Prairies منطقه ای از کانادای غربی است که شامل استان هایی با دشت ها و چمن زار های وسیع می شود) می نامند و به خاطر وجود فرهنگ و تاریخ غنی به پای پایتخت فرانسه می رسد. اخیراً این شهر استان ساسکاچوان بدون نمایش جذابیت هایش، از نظر جمعیت و محبوبیت رشد قابل توجهی داشته است که همین امر موجب شده تا اغلب ساکنان ساسکاتون از شهر های بزرگ به خانه هایشان باز گردند. در کنار اسامی علامت های خیابانی باقی مانده از محله ریورسدیل (Riversdale) قلب های قرمز کوچک وجود دارد و مسیر های رودخانه، چشم انداز زیبایی از خط افق و محله های عجیب و غریب را به گردشگران و محلی ها ارائه می دهد.
در این شهر کوچک با حس شهر بزرگ، کارهای سرگرم کننده فراوانی برای انجام دادن وجود دارد. در این شهر می توانید به تحسین کلیشه چاپی اثر هنری پیکاسو در موزه مدرن Remai بپردازید یا در خیمه مخروطی سرخ پوستان در پارک موروثی Wanuskewin بخوابید، همین طور می توانید تاریخ غرب کانادا را در موزه توسعه یافته غربی یاد بگیرید و از اجرای گروه های موسیقی بزرگ در فستیوال سالانه جاز لذت ببرید، و در نهایت به تماشای آسمان همیشه آبی در آفتابی ترین استان کانادا بپردازید. در این صفحه لیستی از بهترین جاذبه های گردشگری ساسکاتون به شما ارائه شده تا به راحتی برای سفر تان به این شهر برنامه ریزی نمایید.

1.    موزه مدرن رِی-می (Remai)

موزه مدرن Remai که به صورت رِی-می تلفظ می شود، در کنار رودخانه ساسکاچوان جنوبی قرار گرفته و دارای بزرگترین مجموعه کلیشه های چاپی پابلو پیکاسو که شامل مجموعه دائمی با 406 تکه است می شود. نمای این ساختمان به سبک پیشواز (معروف به خطوط افقی) فرانک لوید رایت (Frank Lloyd Wright) با نمای خارجی پوشیده از چوب و شیشه و فضای شبکه ای مسی رنگ ظریف که دمای داخل را متعادل می کند طراحی شده است و در ماه اکتبر سال 2017 افتتاح شد. در داخل این موزه آثاری مانند آتشگاه طولانی به همراه تابلویی که نامش به زبان های بومی سیاه قلم شده و مکعب های آویزان از پنجره های کرکره ای توسط هنرمند Haegue Yang ساخته شده اند. 
علاوه بر کلیشه های پیکاسو که فضای بیش از 11 گالری را به خود اختصاص داده است، این موزه میزبان مجموعه هنری خصوصی فرد مندل (Fred Mendel) از گالری هنری مندل است. اگر شما آرزو دارید که پیکاسوی درون خودتان را کشف کنید، در کارگاه سه ساعته چاپ کلیشه شرکت کنید. در بخشی از این موزه، رستورانی وجود دارد که ویژگی آن آشپزی با مواد اولیه محلی است. در این رستوران فضای نشستن در داخل و بیرون وجود دارد و شما می توانید از غذایتان لذت ببرید.
ساعات بازدید: سه شنبه ها و جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 22، چهار شنبه ها، پنج شنبه ها، شنبه ها و یک شنبه ها و ایام تعطیل از ساعت 10 صبح تا 17 می باشد.
هزینه ورودی: 12 دلار برای بزرگسالان، 10 دلار برای افراد بالای 65 سال، محصلین و جوانان، 30 دلار برای خانواده 7 نفره (حداکثر 2 بزرگسال و 5 کودک) و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.
آدرس: 102 Spadina Crescent E, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: https://remaimodern.org/

 موزه مدرن رِی-می (Remai)

 

2.    پارک موروثی Wanuskewin

با یک رانندگی کوتاه تا رودخانه به پارک موروثی Wanuskewin که در سایت میراث جهانی یونسکو ثبت شده است خواهید رسید، این پارک مرکز تاریخی و فرهنگی غیر دولتی است که به درک بهتر مردمان بومی که ساکنین اصلی این منطقه بودند کمک می کند. کلمه Wanuskewin گرفته شده از قبیله کری (Cree) به معنای «به صورت هارمونی با هم زندگی کردن» است.
محوطه های پارک شامل طولانی ترین حفاری های باستان شناسی کشور است یعنی جایی که عتیقه های شش هزار ساله روزانه کشف می شود. از میان یافته های باستان شناسی می توان به «چرخ پزشکی» دایره ای سنگی که توسط سرخپوستان آمریکای شمالی ساخته شده است و برای آن ها اهمیت مذهبی، نجومی، قلمرویی و تقویمی داشته است اشاره کرد، این دایره در شکار گاومیش توسط مردمان بومی مورد استفاده قرار می گرفته است.
مجسمه هایی از یک گله کوچک گاومیش کوهان دار آمریکایی در مقابل ساختمان اصلی پارک جایی که محل برگزاری گالری ها و نمایشگاه های آموزشی و محل به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان بومی است، قرار گرفته، این مرکز تور های خاصی مانند آموزش رقص حلقه ای سرخپوستان، کارگاه های آموزشی ساخت خیمه مخروطی شکل سرخپوستان و هنر سنتی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند در زمین های مقدس پارک موروثی Wanuskewin قدم بزنند و یا  حتی یک شب را در خیمه های سرخپوستان بگذرانند. در چند سال گذشته، این پارک تلاش برای معرفی اثر گله کوچک گاومیش ها را برای اولین بار در عصر مدرن دارد.  
ساعات بازدید: از ماه اکتبر تا می از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 تا 16:30 و شنبه ها از ساعت 11 تا 16 و از ماه می تا سپتامبر هفت روز هفته از ساعت 9 تا 16:30 می باشد.
هزینه ورودی: 10 دلار برای بزرگسالان، 9 دلار برای افراد بالای 65 سال و دانشجویان، 6.50 دلار برای کودکان 6 تا 17 سال، 30 دلار برای خانواده و برای کودکان زیر 5 سال رایگان است.
آدرس: RR 4 Penner Road, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: http://www.wanuskewin.com/

پارک موروثی Wanuskewin

 

3.    موزه توسعه یافته وسترن

ساسکاتون به دلیل وجود ریشه هایی غنی در صنعت راه آهن به عنوان مرکز صنعتی پر رونق رشد کرده است. در سال 1908، طولی نکشید که خط راه آهنی که مهاجران اروپایی را به نواحی غربی حمل کرد، ماهیت منطقه را تغییر داد. موزه توسعه یافته وسترن با ماکتی به اندازه طبیعی از Boomtown مربوط به سال 1910 به همراه ساختمان هایش از جمله مدرسه، کلیسا، ماشین لباسشویی خودکار و مغازه اغذیه فروشی که با مصنوعات واقعی تزئین شده، ساخته شده است که شما را در زمان به عقب می برد. تراموای شهری، تراکتور های قدیمی و خط واگن ها در طرفین جاده ای که ایستگاه راه آهن از آن شروع می شود قرار گرفته اند و در داخل ایستگاه راه آهن، قطار واقعی ای وجود دارد که شما می توانید سوار آن شوید.
اثر نمایشی «برنده قرعه کشیPrairie » در این موزه به نمایش گذاشته شده است و همچنین بازدیدکنندگان می توانند مراحل پیشرفت زندگی خانواده مهاجر را در طی چندین سال در ماکت های سایز واقعی از زمین های کشاورزی و محل زندگی مشاهده کنند. 
این موزه همچنین دارای بخشی است که به معرفی و نمایش نوآوری های کشاورزی و علمی ساخته شده در ساسکاچوان اختصاص داده شده است. اگر شما تحت تأثیر زندگی غرب وحشی (Wild West) یا وسترن آمریکایی قرار گرفته اید، بهتر است که برای گرفتن یک عکس سیاه و سفید در لباس های مربوط به اوایل قرن بیستم، وارد استودیو عکس بومتاون شوید.  
ساعات بازدید: از ماه ژانویه تا مارس از سه شنبه تا یک شنبه از ساعت 9 تا 17 و از ماه آوریل تا دسامبر همه روزه از ساعت 9 تا 17 می باشد.
هزینه ورودی: 12 دلار برای بزرگسالان، 10 دلار برای افراد بالای 65 سال، 8 دلار برای دانش آموزان، 5 دلار برای کودکان 6 تا 12 سال، 27 دلار برای خانواده و برای کودک زیر 5 سال رایگان است.
آدرس: 2610 Lorne Ave, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: http://wdm.ca/

4.    موزه اکراینی کانادا

موزه اکراینی کانادا که در ساسکاتون مرکزی قرار گرفته است که در داخل آن، افتخارات اکراینی های کانادا و سنت های فرهنگی منحصر به فردشان در قالب آثار هنری، منسوجات، بافندگی، حکاکی چوب و تخم مرغ های زیبای عید پاک (pysanky) به نمایش گذاشته است. این موزه در سال 1936 به عنوان ادای احترام به صد و هفتاد هزار خانواده ای که به ساسکاچوان مهاجرت کردند تأسیس شد، این موزه کوچک دارای 3 گالری است که در آن ها، مدارک سفر صعب العبور مهاجران و تحمل سختی ها، مشقت ها و رنج ها در سرزمین جدید خشن به نمایش گذاشته شده است. اکراینی ها با خودشان مهارت های کشاورزی را به این سرزمین آوردند و باعث توسعه و پیشرفت ساسکاچوان امروزی شدند و چهل درصد از زمین های زراعی کشور را جهت کشت و زراعت به خود اختصاص داده است.
در کنار نمایشگاه های تاریخی، گالری ای وجود دارد که آثار هنری جامعه اکراینی محلی در آن نمایش داده می شود. اگر به دنبال خرید سوغاتی هستید، هدیه های محبوب شهر ساسکاتون شامل کتاب آشپزی، تخم مرغ رنگی عید پاک، قلاب دوزی روی پارچه، هنر و موسیقی هستند که می توانید به راحتی در این مکان تهیه نمایید.
ساعات بازدید: از سه شنبه تا شنبه از ساعت 10 تا 17، یک شنبه ها از ساعت 13 تا 17 باز و دوشنبه ها تعطیل است.
هزینه ورودی: 8 دلار برای بزرگسالان بالای 16 سال، 7 دلار برای افراد بالای 60 سال، 6 دلار برای کودکان زیر 16 سال و برای پیش دبستانی ها رایگان است. به این نرخ ها مالیات نیز اضافه می شود.
آدرس: 910 Spadina Crescent East, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: http://www.umc.sk.ca/

5.    دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان که بزرگترین مؤسسه آموزشی استان و اولین کالج علوم کشاورزی است در قلب ساسکاتون قرار گرفته است. ساختمان پیتر مک کینون، که به سایت تاریخی ملی تخصیص داده شده به عنوان مرکز اصلی دانشگاه با معماری به سبک دانشگاهی گوتیک مانند ساختمان های کمبریج، آکسفورد و دانشگاه های آمریکا در این سایت قرار گرفته است. داخل محوطه پیاده روی کالج، باغ مجسمه، تئاتر و رصد خانه قرار دارد. این رصد خانه در شب های شنبه برای تماشای ستاره ها و سیاره های از طریق تلسکوپ بر روی بازدیدکنندگان به صورت رایگان باز است. همچنین در داخل این رصد خانه موزه کوچکی وجود دارد که به موضوعاتی از جمله منظومه شمسی، تاریخ ستاره شناسی و فتنه های سیاه چال ها اختصاص داده شده است. 
آدرس: 105 Administration Place, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: https://www.usask.ca/

دانشگاه ساسکاچوان

 

6.    مرکز کانادایی دیفن بیکر (Diefenbaker) یا DCC

مرکز کانادایی دیفن بیکر در محوطه دانشگاه مجلل ساسکاچوان قرار گرفته است. این مرکز موزه و آرشیو ترکیبی است که به زندگی شخصی و کاری سیزدهمین نخست وزیر کانادا، جان جی. دیفن بیکر اختصاص داده شده است. این مجموعه شامل ماکت اتاق کابینه و دفتر نخست وزیر در زمان تصدی او از سال 1957 تا 1963  در اتاوا است. این آرشیو ها شامل مقالات شخصی و حرفه ای، عکس ها و اسناد صوتی تصویری است.  
این مرکز دارای نمایشگاه های سفری مربوط به منافع شغلی اش و همین طور برنامه های آموزشی در مورد تاریخ، سیاست ها و علم کانادا و همینطور نقش آن در جامعه بین الملل است. دیفن بیکر و همسرش اولیو در نزدیکی همین مرکز دفن شده اند.
ساعات بازدید: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 تا 16:30 و شنبه ها از ساعت 12 تا 16:30 باز و در روز های یک شنبه بسته است.
آدرس: 101 Diefenbaker Pl, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: http://www.usask.ca/diefenbaker/

7.    فستیوال جاز ساسکاچوان ساسکتل (Sasktel)

بیش از هشتاد هزار طرفدار موسیقی در سال در فستیوال جاز ساسکاچوان که بزرگترین فستیوال موسیقی در کانادای غربی است شرکت می کنند، این فستیوال رسما در پایان ژوئن و فصل تابستان ساسکاتون شروع می شود. صحنه نمایش اصلی در باغ های زیبای هتل دلتا بیسبورو (Bessborough) و صحنه آزاد در نزدیکی پارک کیوانس مشرف بر رودخانه برگزار می شود. باند ها و گروه های معروف و بزرگ موسیقی جهت شرکت در فضای باز این فستیوال ده روزه به این شهر سفر می کنند. اگر شما علاقه به جاز، بلوز (نوعی موسیقی جاز)، بلوگراس (نوعی موسیقی محلی که تحت تأثیر جاز و بلوز قرار گرفته است)، فانک، پاپ یا موسیقی جهانی هستید می توانید از بین اجرا های هنرمندان مختلف کانادایی یا بین المللی، اجرای گروه مورد علاقه خودتان را انتخاب نمایید. فراموش نکنید که برای تماشای این فستیوال با دوستانتان، حتما پتو و صندلی های تاشو همراه داشته باشید.
هزینه ورودی: 260 دلار هزینه یک بار ورود برای بزرگسالان است.
آدرس: 601 Spadina Crescent E, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: https://www.saskjazz.com/

8.    بازار کشاورزان ساسکاتون

شما می توانید از مرکز شهر در امتدا خط ساحلی تا محله ریورزدیل (Riversdale) که میزبان بازار کشاورزان در روز های شنبه، یک شنبه و چهار شنبه است پیاده روی کنید. این بازار سالانه به صورت سالن های روباز و سرپوشیده است که قدیمی ترین و بزرگترین بازار در استان و بهترین محل برای تجربه کردن تمام مواد غذایی و خوراکی های تولید شده در منطقه است. فروشندگان، محصولات خودشان را از میوه و سبزیجات تازه گرفته تا غذا های مخصوص و اردک ماهی شکار شده در رودخانه ساسکاچوان شمالی در این بازار به فروش می رسانند. صنعتگران محلی، آثار خود را در غرفه های موقت و دائمی به نمایش می گذارند. فرصت را از دست ندهید و میوه مورد علاقه محلی ها یعنی تمشک سی باکتورن (Sea Buckthorn berry) که به خاطر داشتن آنتی اکسیدان فراوانش شهرت دارد را به شکل ژله یا مربای خانگی امتحان کنید.
ساعات بازدید: شنبه ها از ساعت 8 تا 14 و چهارشنبه و یک شنبه ها از ساعت 10 تا 15 می باشد. 
آدرس:  414 Avenue B South Saskatoon, Saskatchewan
سایت: https://www.saskatoonfarmersmarket.com/

9.    باغ وحش و پارک مزرعه فارستری ساسکاتون

باغ وحش و پارک مزرعه فارستری ساسکاتون (Forestry) حدود یک قرن پیش به عنوان گلخانه درخت کوچک شروع به کار کرد. این پارک در طول زمان رشد کرد و در سال 1990 به یک سایت تاریخی ملی تبدیل شد و به خاطر داشتن باغ های ساخته شده، ساختمان های موروثی بازسازی شده و تنها باغ وحش معتبر ساسکاچوان به خود می بالد. این جاذبه محبوب دارای بیش از 90 گونه از پرندگان و حیوانات از جمله میمون های کاپوچین، گرگ های خاکستری، پاندا های قرمز چینی و لومورهای ماداگاسکار است که در زیست گاه هایی شبیه منطقه زیستی طبیعی خودشان نگه داری می شود.  
این پارک در فصل زمستان شاهد خرس های گریزلی، میستایا (Mistaya) و کُدا است که در زیست گاه خرس کینزمن (Kinsmen) حضور دارند. خانواده ها می توانند از این پارک زیبای خوش منظره و زمین بازی مک دونال به همراه منطقه تفریحی با پس زمینه طبیعت که برای تمام سنین کودکان مناسب است لذت ببرند.
در تابستان شما می توانید به تماشای بازی کریکت در یکی از زمین ها بپردازید یا به همراه محلی ها نیز به باربکیو و جشن گرفتن در مناسبت های خاص مشغول شوید. در این پارک به صورت داوطبانه، برنامه های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان و رویداد های فصلی مانند تور سالانه Enchanted Forest Holiday Light برگزار می شود. به خاطر داشته باشید که تنها از تاریخ 1 آوریل تا 31 اکتبر پذیرش شامل هزینه می شود اما این برنامه ها در بقیه سال رایگان است.
ساعات بازدید: ساعات مراجعه به باغ وحش از روز کار تا 30 آوریل از ساعت 10 تا 16، از 1 مه تا 18 آگوست از ساعت 9 تا 21 و از 19 آگوست تا روز کار از ساعت 9 تا 20 می باشد. ساعات مراجعه به پارک از 15 آوریل تا 30 آوریل از ساعت 7:30 تا 19، از 1 مه تا روز کار از ساعت 7:30 تا 21، از روز بعد از روز کار تا 30 سپتامبر از ساعت 7:30 تا 16 و از 1 اکتبر تا 14 آوریل از ساعت 7:30 تا 16 می باشد.
هزینه ورودی: 12.50 دلار برای بزرگسالان، 7.50 دلار برای کودکان 6 تا 18 سال، 25 دلار برای خانواده و برای کودکان پیش دبستانی رایگان است.
آدرس: 1903 Forestry Farm Park Drive, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: http://saskatoonzoosociety.ca/

باغ وحش و پارک مزرعه فارستری ساسکاتون

 

10.    فستیوال مزه ساسکاچوان

ساسکاتون به خاطر داشتن رستوران های بیش تر از سرانه هر نقطه از کانادا به خود افتخار می کند. با کمی پیاده روی در مرکز شهر، رستوران های درجه یک با خدمات متنوع و پخت غذا های محلی خودشان را نشان می دهند. برنده برتر آشپزی کانادا، دیل مک کی، در سال های اخیر سه مؤسسه را در این محوطه تأسیس کرده است. در اواسط جولای، فستیوال مزه ساسکاچوان با حضور 30 تا از بهترین رستوران های ساسکاتون و با به اشتراک گذاشتن غذا های مخصوصشان به مدت شش روز در پارک کیوانیس (Kiwanis) برگزار می شود. همچنین در این فستیوال هنرمندان برجسته موسیقی استان به اجرای نمایش های سرگرم کننده می پردازند تا شما بتوانید از بازدید غرفه های موجود لذت ببرید.
ساعات بازدید: این فستیوال از ساعت 11 تا 21:30 در روز اول، از ساعت 11 تا 22:30 در بقیه روز ها و از ساعت 11 تا 20 در روز آخر برگزار می شود.
آدرس: Kiwanis Park at 601 Spadina Cres. E, Saskatoon, Saskatchewan (در سمت غربی رودخانه ساسکاچوان جنوبی)
سایت: http://www.tasteofsaskatchewan.ca/

11.    مسیر دره میواسین (Meewasin Valley Trail)

در هر دو طرف رودخانه ساسکاچوان جنوبی، مسیر زیبای پیاده روی Meewasin Valley  وجود دارد که از زیر پل ها و از میان پارک های شهر و همچنین سایت های تاریخی و جاذبه های گردشگری اصلی می گذرد. این مسیر در طول سال، در میان کسانی که علاقه به پیاده روی و دوچرخه سواری دارند محبوبیت فراوان دارد. حدود 20 کیلومتر از مسیر میواسین به عنوان بخشی از مسیر گریت تریل (The Great Trail) به بزرگترین شبکه مسیر های پیاده روی جهانی اختصاص داده شده است. در فصل تابستان شما می توانید به تفریح با قایق های پارویی کانو اجاره ای یا پیک نیک، ماهی گیری و تماشای پرندگان بپردازید. فصل زمستان فرصت عالی برای اسکی میدانی و اسکیت در پیست اسکیت کامئو میواسین (Cameco Meewasin) در پارک یادبود کیوانیس با اجاره رایگان اسکیت است.
آدرس: 402 Third Avenue South Saskatoon
سایت: http://meewasin.com/visitors/trails/

مسیر دره میواسین (Meewasin Valley Trail)

 

12.    پریری لیلی ریوربوت کروز (Prairie Lily Riverboat) 

یکی از عزیزانتان را برای یک گشت رمانتیک در پایین رودخانه با قایق مخصوص رودخانه Prairie Lily دعوت کنید و به تحسین مناظر زیبا و جادویی شهر بپردازید. می توانید از تماشای منظره زیبای طبیعی میواسین والی که شامل موزه مدرن شیشه ای ری-می (Remai) و همچنین هتل مجلل دلتا بیسبورو معروف به «قلعه روی رودخانه» که شبیه برج های افسانه ای است لذت ببرید. در طرف دیگر، شما شاهد خانه هایی که به طور نامنظم در اطراف پراکنده شده اند و همچنین چمن های آرایش شده و بخشی از کناره رودخانه که پر از صخره های رنگیست خواهید بود. از طرف دیگر پریر لیلی، کروز های گشت و گذار طولانی مدت به همراه شام از سه شنبه تا یک شنبه در ساعت های 14، 16 و 18:30 از آخر هفته روز مادر تا روز شکرگزاری کانادایی اجرا می کند. این قایق برای رویداد های خاص نیز در دسترس است.
شماره تماس جهت رزرو تور کروز: 1-306-955-5459    
سایت: https://www.theprairielily.com/

13.    منطقه حفاظت شده بیور کریک (Beaver Creek)

اگر شما قصد پیاده روی روزانه در نزدیکی ساسکاتون را دارید، بهتر است که به منطقه حفاظت شده بیور کریک که در 13 کیلومتری جنوب شهر قرار دارد نگاهی بیندازید. این منطقه، یک منطقه ایده آل حفاظت شده طبیعی برای گشت و گذار های بزرگ خارج از منزل است که بخشی از سیستم پارک والی میواسین بیور کریک را نیز شامل می شود. در این محوطه مسیر های مختلف پیاده روی راحت وجود دارد که دارای چمن زار های کوتاه به همراه چشم اندازی زیبا از گوزن ها، روباه ها و دیگر پستانداران کوچک است. در ماه های گرم، شما صدای چهچهه پرندگان را خواهید شنید و با شمار زیادی از پرستو ها و مرغابی ها در این دره روبرو خواهید شد. برخی از مسیر های پیاده روی در فصل زمستان به مسیر های اسکی میدانی تبدیل می شود. مسیر پیاده روی نارنجی (Orange)، طولانی ترین مسیر حلقوی چهار کیلومتری است که از میان زمین های چمن زار در کناره های رودخانه ساسکاچوان جنوبی عبور می کند. 

منطقه حفاظت شده بیور کریک (Beaver Creek)

 

14.    تئاتر پرسفون (Persephone Theatre)

تئاتر پرسفون در سال 1974 توسط خواهران رایت (Wright)  جانت و سوزان تأسیس شده است که این سالن، توسط یک شرکت تئاتر منطقه ای غیر انتفاعی اداره می شود و به تولید برنامه های سرگرم کننده زنده با کیفیت می پردازد. برنامه ها و نمایش ها (کمدی تا کلاسیک) در 6 صحنه نمایش اصلی و سه پشت صحنه در هر فصل از پاییز تا بهار تولید می شوند و به اجرا در می آیند. اخیرا این سالن تئاتر به اجرای یک برنامه آزمایشی قابل دسترس برای تمام افراد به خصوص افرادی که دارای اختلالات بینایی و شنوایی هستند مناسب است. این شرکت همچنین در این سالن، نمایش های آرام کننده برای کسانی که مبتلا به بیماری اوتیسم، صرع یا Tourette هستند در محلی با در های باز و سالنی روشن برگزار می شود. 
آدرس: 100 Spadina Crescent E, Saskatoon, Saskatchewan
سایت: https://persephonetheatre.org/


تئاتر پرسفون (Persephone Theatre)

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392