alt

مقالات

مقالات کنپارس تراول را دنبال کنید. 


ویزای شینگن فرانسه - راهنمای جامع اخذ ویزای فرانسه توریستی

ویزای فرانسه توریستی تضمینی و فوری : اگر قصد سفر به کشور فرانسه را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید.

تعیین وقت سفارت اسپانیا در کوتاه ترین زمان

وقت سفارت اسپانیا : کنپارس تراول به صورت تضمینی وقت فوری سفارت اسپانیا را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت اسپانیا مراجعه نمایید.

ویزای شینگن اسپانیا - راهنمای جامع اخذ ویزای اسپانیا توریستی

ویزای اسپانیا توریستی تضمینی و فوری : اگر قصد سفر به کشور اسپانیا را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن اسپانیا اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید.

ویزای شینگن ایتالیا - راهنمای جامع اخذ ویزای ایتالیا توریستی

اگر قصد سفر به کشور ایتالیا را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن ایتالیا اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید. متخصصین کنپارس تراول به شما در زمینه دریافت ویزای شینگن ایتالیا مشاوره می دهند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند

تعیین وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان

کنپارس تراول به صورت تضمینی وقت فوری سفارت ایتالیا را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت ایتالیا مراجعه نمایید.

تعیین وقت سفارت کانادا در کوتاه ترین زمان

تعیین وقت سفارت کانادا فوری : شرکت کنپارس تراول، وقت سفارت کانادا را به صورت تضمینی و در نزدیک ترین زمان برای شما اخذ می کند.

آشنایی با های پارک در تورنتو

های پارک، بزرگترین پارک عمومی تورنتو و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پارک های واقع در شهر تورنتو است که به دلیل وجود جاذبه های فراوان آن از جمله شکوفه های درختان گیلاس در فصل بهار و رویداد شکسپیر بسیار مشهور است و سالانه بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند.

آشنایی با پارک ملی گروس مورن در نیوفاندلند

گروس مورن، تاریخ سیاره زمین و فرهنگ بومی نیوفاندلند را زنده کرده و به نمایش زمین شناسی منحصر به فرد در فضایی باز با منظره ای شگفت انگیز می پردازد. با عبور از فلات آب شیرین صخره ای، می توانید در طی یک ساعت، گذشته 500 میلیون ساله زمین را مشاهده کنید. از روستای ساحلی رنگارنگ بازدید کنید، بر روی قطعه ای نادر از پوشش زمین قدم بزنید و به مدت یک روز یا بیشتر به کاوش، پیاده روی و قایق سواری در این منطقه بپردازید و از چشم انداز بی تظیر پارک ملی گروس مورن با صخره های برجسته، دره های فلاتی چشمگیر و...

آشنایی با باغ وحش تورنتو Toronto Zoo

باغ وحش تورنتو در محله اسکاربورو (Scarborough) در شهر تورنتو استان انتاریو کانادا قرار گرفته است. این باغ وحش با وسعت 287 هکتاری آن به عنوان بزرگترین باغ وحش کانادا شناخته می شود.

آشنایی با کلیسای نوتردام مونترال کانادا

استان کبک در شرق کانادا دارای شگفتی های حیرت انگیزی است که یکی از این جاذبه ها، کلیسای نوتردام مونترال است که در منطقه تاریخی مونترال قدیمی در خیابان 110 نوتردام غربی در نبش خیابان Saint Sulpice و مجاورت مدرسه مذهبی Saint Sulpice واقع شده است.  قدمت کلیسای نوتردام کانادا به قرن هفدهم باز می گردد.

آکواریوم ریپلِی کانادا را بهتر بشناسید + تصویر

اگر از زندگی زیر آب و تماشای کوسه ها لذت می برید، حتما به آکواریوم ریپلی کانادا سر بزنید. این آکواریوم، یک آکواریوم عمومی است که در قلب مرکز شهر تورنتو در نزدیکی مرکز راجرز (Rogers) وجنوب شرقی برج سی ان واقع شده است.

آشنایی با ساحل کیتسیلانو در ونکوور

اگر ونکوور، هالیوود شمالی هست، پس ساحل کیتسیلانو که در میان محلی ها به کیتز بیچ معروف است نیز ساحل ونیز است. ساحل کیتسیلانو یکی از محبوب ترین سواحل ونکوور به ویژه در ماه های گرم فصل تابستان است. این ساحل با منظره ای از خلیج انگلیس بی در ضلع شمالی محله کیتسیلانو واقع شده است.

مشاوره رایگان
cta
 02191009392