alt

فروشگاه های معروف کانادا را بشناسید

کانادا دارای برخی از بزرگترین مراکز خرید سرپوشیده در آمریکای شمالی و حتی جهان است. در ادامه تعدادی از این مراکز خرید و فروشگاه ها را معرفی می کنیم.

معرفی پارک ملی بنف قدیمی ‌ترین پارک ملی در کشور کانادا

پارک ملی بنف به دلیل دریاچه های رنگین، کوهستان های باشکوهش و ماجرا های تمام ناشدنی اش مشهور است. این پارک نخستین پارک ملی کانادا و سومین پارک جهانی در نوع خود می باشد که میراثی غنی از ناب ترین مقاصد هیجان انگیز کوهستانی را در خود جای داده است.

دریاچه انتاریو (Lake Ontario) را بهتر بشناسید

در میان بزرگترین دریاچه ها، دریاچه ی انتاریو  با مساحت نزدیك به ١٩ هزار، كوچكترین دریاچه است، اما عمق زیادی دارد. در سال ٢٠١٧، سطح آب این دریاچه به بالاترین میزان خود در ١٠٠ سال اخیر رسید كه این منجر به سیل ها عظیم و فرسایش زمین می شود.

معرفی شگفت انگیز ترین و زیباترین سواحل كانادا

این كشور شمالی بیشتر از هر كشور دیگری در جهان دارای سواحل است؛ علاوه بر دریاچه های بی شماری كه دارد. برخی از آن ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند، درحالی كه برخی دیگر به دلیل ساحل های ماسه ای بكر و آب های گرم آن ها شناخته شده اند.

تعیین وقت سفارت فرانسه در کوتاه ترین زمان

وقت سفارت فرانسه : کنپارس تراول به صورت تضمینی وقت فوری سفارت فرانسه را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت فرانسه مراجعه نمایید.

ویزای شینگن فرانسه - راهنمای جامع اخذ ویزای فرانسه توریستی

ویزای فرانسه توریستی تضمینی و فوری : اگر قصد سفر به کشور فرانسه را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید.

تعیین وقت سفارت اسپانیا در کوتاه ترین زمان

وقت سفارت اسپانیا : کنپارس تراول به صورت تضمینی وقت فوری سفارت اسپانیا را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت اسپانیا مراجعه نمایید.

ویزای شینگن اسپانیا - راهنمای جامع اخذ ویزای اسپانیا توریستی

ویزای اسپانیا توریستی تضمینی و فوری : اگر قصد سفر به کشور اسپانیا را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن اسپانیا اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید.

ویزای شینگن ایتالیا - راهنمای جامع اخذ ویزای ایتالیا توریستی

اگر قصد سفر به کشور ایتالیا را دارید و می خواهید برای ویزای شینگن ایتالیا اقدام نمایید، آن را به متخصصین حرفه ای کنپارس تراول بسپارید. متخصصین کنپارس تراول به شما در زمینه دریافت ویزای شینگن ایتالیا مشاوره می دهند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند

تعیین وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان

کنپارس تراول به صورت تضمینی وقت فوری سفارت ایتالیا را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت ایتالیا مراجعه نمایید.

تعیین وقت سفارت کانادا در کوتاه ترین زمان

تعیین وقت سفارت کانادا فوری : شرکت کنپارس تراول، وقت سفارت کانادا را به صورت تضمینی و در نزدیک ترین زمان برای شما اخذ می کند.

آشنایی با های پارک در تورنتو

های پارک، بزرگترین پارک عمومی تورنتو و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پارک های واقع در شهر تورنتو است که به دلیل وجود جاذبه های فراوان آن از جمله شکوفه های درختان گیلاس در فصل بهار و رویداد شکسپیر بسیار مشهور است و سالانه بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند.

مقالات

مقالات کنپارس تراول را دنبال کنید. 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392